REKLAMA
REKLAMA

Ujął nietrzeźwego kierującego

SANOK / PODKARPACIE. Mieszkaniec Sanoka ujął nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna odebrał mu kluczyki i uniemożliwił dalszą jazdę  Okazało się, że kierujący fordem miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

W minioną sobotę, około godz. 23 dyżurny Policji został powiadomiony o ujęciu nietrzeźwego kierującego. 31-letni mieszkaniec Sanoka poinformował funkcjonariuszy, że na ul. Sobieskiego zauważył kierującego fordem, którego sposób jazdy wskazywał, że jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna uniemożliwił kierowcy dalszą jazdę odbierając mu kluczyki. Wspólnie ze znajomymi przytrzymał kierującego oraz pasażera pojazdu do czasu przyjazdu patrolu Policji.

Kierującym fordem okazał się 30-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

W niedzielę usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Przyznał się do jazdy w stanie nietrzeźwości i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

KPP Sanok

18-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)