REKLAMA
REKLAMA

Ukradł portfel, o którym zapomniała właścicielka

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny grozi za popełnienie wykroczenia, jakiego dopuścił się 64-letni mężczyzna. Ukradł on portfel, o którym zapomniała właścicielka, wyjął z niego pieniądze a portfel z dokumentami wyrzucił. Został zatrzymany kilkanaście minut później.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Olszanicy. Policjanci ustalili, że pacjentka odwiedzająca tamtejszą przychodnię, wchodząc do gabinetu lekarskiego zostawiła swój portfel na krześle w poczekalni. Po chwili, gdy uświadomiła sobie, o czym zapomniała i wróciła po  zgubę, portfela już nie było. Dzięki czujności świadków oraz pracowników Urzędu Gminy w Olszanicy udało się ustalić rysopis potencjalnego sprawcy kradzieży.

64-letni mężczyzna, zatrzymany na przystanku autobusowym w Olszanicy, został już przesłuchany. Przyznał się do kradzieży i zwrócił 260 zł. Powiedział także, gdzie porzucił portfel wraz z dokumentami. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem.

KPP Lesko

25-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)