REKLAMA
REKLAMA

Ukradł portfel, o którym zapomniała właścicielka

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny grozi za popełnienie wykroczenia, jakiego dopuścił się 64-letni mężczyzna. Ukradł on portfel, o którym zapomniała właścicielka, wyjął z niego pieniądze a portfel z dokumentami wyrzucił. Został zatrzymany kilkanaście minut później.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Olszanicy. Policjanci ustalili, że pacjentka odwiedzająca tamtejszą przychodnię, wchodząc do gabinetu lekarskiego zostawiła swój portfel na krześle w poczekalni. Po chwili, gdy uświadomiła sobie, o czym zapomniała i wróciła po  zgubę, portfela już nie było. Dzięki czujności świadków oraz pracowników Urzędu Gminy w Olszanicy udało się ustalić rysopis potencjalnego sprawcy kradzieży.

64-letni mężczyzna, zatrzymany na przystanku autobusowym w Olszanicy, został już przesłuchany. Przyznał się do kradzieży i zwrócił 260 zł. Powiedział także, gdzie porzucił portfel wraz z dokumentami. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem.

KPP Lesko

25-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)