REKLAMA
REKLAMA

VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne. Sukcesy młodych sanockich muzyków

KROSNO / PODKARPACIE. W dniach 25-26 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie odbyły się VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne. W konkursie brała udział rekordowa liczba 76 uczestników z całej Polski i zagranicy.

Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. w Sanoku reprezentowali: Bartosz Jarosz z klasy Oksany Drozdowskiej, Michał Inglot, Mateusz Putyra, Michał Bednarz z klasy Janusza Ostrowskiego oraz Gabriela Pisiak z klasy Roberta Handermandera. Sanocka grupa zaprezentowała się bardzo dobrze, rewelacyjnie wykonując utwory J. S. Bacha, utwór wirtuozowski oraz cantylenę.

W Jury Spotkań zasiedli uznani przedstawiciele uczelni muzycznych z Krakowa i Łodzi, pod przewodnictwem dr hab. Mirosława Herbowskiego. Uczniowie sanockiej szkoły zdobyli uznanie Jury uzyskując następujące lokaty: Bartosz Jarosz – III miejsce w grupie I, Mateusz Putyra – wyróżnienie w grupie I, Michał Bednarz – II miejsce w grupie IV (I miejsca nie przyznano).

Serdecznie gratulujemy młodym muzykom, życząc im dalszego rozwoju artystycznego i kolejnych pięknych sukcesów.

PSM Sanok

13-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)