REKLAMA
REKLAMA

Pociągiem z Zagórza do Gdyni i z powrotem (ZDJĘCIA)

PKP ZAGÓRZ: 14 grudnia na stacji kolejowej w Zagórzu, z niewielkim opóźnieniem zameldował się pociąg z Gdyni! Był to pierwszy kurs po przywróceniu na naszą trasę dalekobieżnych połączeń kolejowych.

Decyzja o tym, że w połowie grudnia na nasze tory powrócą pociągi dalekobieżne Polskie Koleje Państwowe Intercity, podjęła jeszcze we wrześniu. Według rozkładu pociąg będzie kursować codziennie. Połączenie Gdynia – Zagórz będzie realizowane w ramach obecnego połączenia TLK „Monciak”.

Pierwszy kurs w ramach połączeń Gdynia – Zagórz, dotarł wczoraj na stację w Zagórzu z około 20 minutowym opóźnieniem. Informował portal Rynek Kolejowy. Dziś już bez poślizgu. Skład stawił się w Zagórzu!

Pociąg z Zagórza do Gdyni pokona blisko 940 km. Przejeżdżając m.in. przez Krosno, Jasło, Rzeszów, Kraków, Warszawę na stacji Gdynia Główna kończąc. I teraz informacja dla podróżnych z kategorii tych najbardziej pożądanych. Ile potrwa podróż? Blisko 16 godzin.

Drugą niezwykle ważną informacją dla podróżnych będzie z pewnością cena biletu. I tak za podróż z Zagórza do Gdyni w klasie „1” zapłacimy około 120 zł. W klasie „2” około 70 zł.

Rozkład jazdy pociągu na trasie z Zagórza do Gdyni oraz z Gdyni do Zagórza
16-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)