REKLAMA
REKLAMA

Wieczornica z okazji ataku ZSRR na Polskę w ’39

SANOK / PODKARPACIE. Działacze sanockiego Ruchu Narodowego  serdecznie zapraszają na wieczornicę z okazji 75. rocznicy napaści zbrodniczego państwa – Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich – na Polskę.

Zapraszamy wszystkich ludzi, którzy nie uważają Czerwonoarmistów za wyzwolicieli, a za kolejnego okupanta, który w historii naszego Narodu dopuścił się wielu zbrodni na Polakach. Począwszy od 1920, gdzie zatrzymaliśmy bolszewie pod Warszawą, która udowodniła co rozumie pod hasłami „wyzwolenie mas robotniczo-chłopskich” dokonując mordów, gwałtów i rabunków na terenach opanowanych. Komuniści zamordowali ponad 100 tys. Polaków jeszcze przed II WŚ 1937/38 w tzw. operacji polskiej przeprowadzonej przez NKWD na terenach Republik Radzieckich.

17 września 1939, czyli pakt Ribbentrop-Mołotow, w skrócie IV rozbiór Polski, wywózki na Syberię, Katyń i finalne wejście na ziemie Polskie w 1944 r. po wycofaniu się niemieckich żołnierzy. Wtedy to, za Czerwoną Armią podążali oficerowie NKWD z Polskimi odpowiednikami w postaci przyszłych oficerów UB, którzy mordują ostatnich sprawiedliwych, Niezłomnych Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego NSZ, AK.

Okupując Polskę przez 45 lat, marionetkowy rząd sterowany w Moskwie strzelał do robotników, którym zapewnić miał wyzwolenie i wolność. Nie zapominajmy też o niemieckiej okupacji, która przyniosła wiele ofiar w biologicznej sile Narodu, a także zniszczenia miast i wsi.

Gdzie i kiedy?
Sanok, 17 września, godz. 16.45.
Zbiórka pod pomnikiem “wdzięczności” Armii Czerwonej przy ul. Mickiewicza, obok Inferno Music Club.

materiały nadesłane

17-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)