REKLAMA
REKLAMA

WYCIECZKI Z PTTK: Pieszo, rowerem a może kajakiem?

Już wkrótce wakacje a wraz z nimi dziewiąta edycja cyklu wycieczek pod nazwą „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”. Organizatorem tej letniej akcji od wielu lat jest Oddział PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku, oraz działające przy nim Koło Przewodników Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Wycieczek.

Imprezy te znakomicie wpisują się w ogłoszony przez Zarząd Główny PTTK rok 2014 który występuję pod hasłem „Turystyka łączy pokolenia” ponieważ biorą w nich liczny udział dzieci jak i starsi. W każdą niedzielę lipca i sierpnia przewodnicy z pod znaku PTTK zapraszają mieszkańców naszego miasta i jego gości na wspólne wędrowanie po bliższych i dalszych okolicach Sanoka. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie ponieważ w bogatej ofercie znajdują się wycieczki piesze, rowerowe, oraz kajakowe.

Wszelkie informacje na temat organizowanych wycieczek, ich zapowiedzi oraz fotorelacje znajdą Państwo w piśnie samorządowym „Tygodnik Sanocki” który objął akcję swym patronatem. Szczegółowe informacje również na stronie organizatora (pod adresem: www.pttk.sanok.pl) oraz na portalu internetowym eSanok.pl .

Biuro Oddziału PTTK w Sanoku zaprasza również na weekendowe wycieczki turystyczno-krajoznawcze po najciekawszych miastach Polski i sąsiednich krajów (w tym przejazd koleją, kąpiele termalne) oraz wycieczki górskie w Karpaty Ukraińskie.WYCIECZKA PIESZA

Przewodnik Jan AdamczykWYCIECZKA ROWEROWA

Przewodnik Edward SzychowskiWYCIECZKA KAJAKOWA

Przewodnik Mirosław Sworst

źródło: PTTK Sanok

03-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)