REKLAMA
REKLAMA

Zabezpieczajmy swoje rowery. Tylko w tym tygodniu zgłoszono 3 kradzieże

SANOK / PODKARPACIE. Policja apeluje do właścicieli o prawidłowe zabezpieczanie rowerów. W tym tygodniu zostały skradzione 3 rowery.  Nie pozostawiajmy ich bez zabezpieczenia. Pamiętajmy, że często to okazja czyni złodzieja.

Sezon rowerowy w pełni. Policja zauważa, że  rowery często nie są zabezpieczone w sposób należyty. Zdarzają się przypadki pozostawienia jednośladów na klatce schodowej bloku, bądź na zewnątrz, przy budynku bez żadnych zabezpieczeń. To znakomita okazja dla złodzieja, aby wzbogacić się o kilkaset złotych.

W tym tygodniu policjanci przyjęli zgłoszenia o kradzieży trzech jednośladów. Policja po raz kolejny apeluje do właścicieli rowerów, aby je prawidłowo zabezpieczali, choćby poprzez zapięcie specjalną linką. Ponadto w związku z kilkudniową niekorzystną aurą warto zabezpieczyć rowery pozostawiając je w miejscach niedostępnych dla osób postronnych. Takie zachowanie uchroni przed staniem się ofiarą przestępstwa.

O każdym przypadku, w którym łamane jest prawo należy niezwłocznie poinformować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 310 lub tel. alarmowy 997.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

24-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)