REKLAMA
REKLAMA

Zabezpieczajmy swoje rowery. Tylko w tym tygodniu zgłoszono 3 kradzieże

SANOK / PODKARPACIE. Policja apeluje do właścicieli o prawidłowe zabezpieczanie rowerów. W tym tygodniu zostały skradzione 3 rowery.  Nie pozostawiajmy ich bez zabezpieczenia. Pamiętajmy, że często to okazja czyni złodzieja.

Sezon rowerowy w pełni. Policja zauważa, że  rowery często nie są zabezpieczone w sposób należyty. Zdarzają się przypadki pozostawienia jednośladów na klatce schodowej bloku, bądź na zewnątrz, przy budynku bez żadnych zabezpieczeń. To znakomita okazja dla złodzieja, aby wzbogacić się o kilkaset złotych.

W tym tygodniu policjanci przyjęli zgłoszenia o kradzieży trzech jednośladów. Policja po raz kolejny apeluje do właścicieli rowerów, aby je prawidłowo zabezpieczali, choćby poprzez zapięcie specjalną linką. Ponadto w związku z kilkudniową niekorzystną aurą warto zabezpieczyć rowery pozostawiając je w miejscach niedostępnych dla osób postronnych. Takie zachowanie uchroni przed staniem się ofiarą przestępstwa.

O każdym przypadku, w którym łamane jest prawo należy niezwłocznie poinformować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 310 lub tel. alarmowy 997.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

24-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)