REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Wakacje bez cyklicznych turniejów „plażówki” na Zakuciu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Od wielu lat czas wakacyjnej laby miłośnikom siatkówki plażowej powiatu sanockiego umilały sobotnie turnieje na zagórskim Zakuciu. Jak informuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu, w tym roku zawody nie będą organizowane ze względu na brak chęci współpracy sponsorów.

Zagórskie Zakucie przez lata kojarzone było z wakacyjnym cyklem turniejów w plażową odmianę siatkówki. Turnieje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W zawodach udział brali między innymi zawodnicy II-ligowego TSV Mansard Sanok, gracze SMS-u MOSiR Brzozów oraz siatkarze z Leska. Zagórskie zawody gromadziły również rzeszę amatorów, którzy aktywnie spędzali czas, dzielnie rywalizując z zawodnikami na co dzień występującymi na parkietach podkarpackich lig.

Mimo tego, że cykliczne turnieje w tym roku nie wchodzą w grę, Zagórz podejmie się organizacji zawodów o Puchar Burmistrza Zagórza. Turniej zostanie prawdopodobnie rozegrany 23 sierpnia. Informacje dotyczące zawodów w siatkówkę plażową w Zagórzu dostępne będą na naszym portalu.

 

10-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)