REKLAMA
REKLAMA

Żyć normalnie: Pomoc Fundacji Czas Nadziei (FILM)

Żyć normalnie: Pomoc Fundacji Czas Nadziei (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Fundacja Czas Nadziei podejmuje kolejne kroki! Pomagają już kolejnej rodzinie, w której chorują dzieci. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego.

Fundacja Czas Nadziei podejmuje wciąż kolejne wyzwania i pomaga rodzinom, w których chorują dzieci. Rodziną Kinalów z Baligrodu Fundacja opiekuje się od maja 2013 roku. Agnieszka i Daniel mają trójkę dzieci. Weronikę, Pawła i Andrzejka. Weronika zachorowała na białaczkę limfo blastyczną mając 8 lat. Leczenie w klinice Onkologii Dziecięcej w Lublinie trwało ponad trzy lata. Wciąż jeszcze rodzice dojeżdżają z córką na badania kontrolne do kliniki co kilka miesięcy.

W czasie leczenia było wiele dramatycznych momentów. Weronika przeszła kilkanaście serii chemii. Zdarzało się wiele komplikacji. Kilka razy przebywała na OIOMie. Ostatecznie udało się wygrać z rakiem. Weronika wróciła do domu, szkoły i normalnego życia. Jednak wiele miesięcy życia między szpitalem, a odległym o kilkaset kilometrów domem ukrytym w dalekich Bieszczadach, nie pozostało bez wpływu na ich dalsze losy. Tak długi okres wyrzeczeń, niezaplanowanych wydatków, strachu o życie dziecka, niepewności i niezliczonych trudności wprowadził w rodzinę Kinalów ogromny chaos i ogromnie pogorszył i tak już trudną sytuację materialną.

Dlatego Fundacja Czas Nadziei podjęła próbę pomocy powrotu rodziny do normalnego życia…

Jeśli chcesz pomagać: www.czasnadziei.pl

żródło: materiały nadesłane

01-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)