REKLAMA
REKLAMA

Alternatywy przez sport. Konkurs na realizację zajęć sportowych

Urząd Miasta zaprasza, kluby sportowe, które chcą realizować zajęcia alternatyw sportowych dla dzieci i młodzieży w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 2015 o składanie swoich ofert na zajęcia sportowe z dopiskiem” Program alternatyw przez sport”.

Jednocześnie przypominamy  również  stowarzyszeniom i klubom realizującym inne niż sportowe zajęcia  dla dzieci i młodzieży o możliwości składania swoich ofert z dopiskiem na kopercie.: „Program Alternatyw- zajęcia inne” Do wykorzystania łącznie przewidziano kwotę 40 000zł.

POBIERZ WNIOSEK

Oferty z wymaganymi załącznikami  w zamkniętych kopertach opisanych hasłem ”Program alternatyw 2015”, prosimy składać do 19 marca 2015r. w Urzędzie Miasta Sanoka w Biurze Obsługi Petenta pokój 1. Rozpatrzenie obu konkursów wniosków nastąpi 23 marca 2015r. a następnie zawarte zostaną umowy na zgłoszonych realizację zadań.
Zapraszamy do udziału.

slu_2kolejka006

foto: archiwum eSanok.pl

 materiał nadesłany
J.W.

13-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)