REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Poszukiwania 81-latki trwały całą noc. Kobieta odnalazła się nad ranem

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 81-letnia kobieta, której policjanci i ratownicy poszukiwali w nocy z piątku na sobotę, została odnaleziona nad ranem i przekazana pod opiekę rodziny. Poszukiwania były utrudnione nie tylko ze względu na porę, ale i ogromny obszar – chora starsza kobieta zaginęła w bieszczadzkich lasach.

O zaginięciu swojej babci w piątek wieczorem powiadomił mieszkaniec Stężnicy. Policjanci natychmiast zorganizowali akcję poszukiwawczą, w którą zaangażowani byli również strażacy, bieszczadzcy goprowcy oraz ratownicy STORAT-u, którzy na miejsce przybyli z psami. Blisko sześćdziesięciu ratowników w nocy poszukiwało zaginionej, mając na uwadze jej podeszły wiek oraz fakt, że kobieta była chora i wymagająca opieki innych osób.

Tuż przed godziną 7. w sobotę jeden z przewodników psów ratowniczych odnalazł poszukiwaną 81-latkę, która została przekazana pod opiekę rodziny.

1162728699

źródło: KPP Lesko

08-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)