REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

BIESZCZADY: Trzech pijanych kierowców. Rekordzista miał 3,5 promila

POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. Tylko wczoraj policjanci z Ustrzyk Dolnych wyeliminowali z ruchu trzech nietrzeźwych kierujących. Wśród zatrzymanych do kontroli był kierowca samochodu ciężarowego, rowerzysta i kierowca samochodu osobowego.

O godzinie 11.30 w Krościenku policjanci z zespołu ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego ciężarowym starem. Podczas prowadzonych czynności policjanci wyczuli od mężczyzny wyraźną woń alkoholu. 47-letni kierowca został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się okazało mieszkaniec powiatu przemyskiego miał 1,65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kilka godzin później na ul. Jasień w Ustrzykach Dolnych policjanci sprawdzili stan trzeźwości rowerzysty. Wynik badania kierującego jednośladem z gminy Ustrzyki Dolne to 2,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Około godz. 20.30 w miejscowości Równia funkcjonariusze przebadali stan kierującego fiatem, którego jazda zakończyła się w przydrożnym rowie. 47-letni mieszkaniec gminy Ustrzyki Dolne miał 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kierujący pojazdami mechanicznymi poniosą odpowiedzialność za popełnienie przestępstwa. Rowerzysta odpowie za wykroczenie.

1911068382

źródło: KPP Ustrzyki Dolne
foto: archiwum KWP

15-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)