REKLAMA
REKLAMA

Doceniono najlepszych pedagogów i dyrektorów szkół w Zagórzu (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W dniu 14 października podczas uroczystego spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej zostały wręczone nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz. Nagrodami uhonorowano nauczycieli i dyrektorów, którzy w minionym roku szkolnym odnieśli szczególne osiągnięcia i sukcesy w pracy pedagogicznej.

Nauczycielskie święto stało się okazją do złożenia życzeń i podziękowań za zaangażowanie, jakie w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia wkładają nauczyciele pracujący w placówkach oświatowych funkcjonujących na terenie Miasta i Gminy Zagórz. Wyrazy uznania za nauczycielski trud składali: Ernest Nowak – Burmistrz Zagórza, Jan Różycki – Przewodniczący Rady Miejskiej w Zagórzu, Ewa Get  – Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół oraz Piotr Uruski – Wiceburmistrz Sanoka ds. Społecznych i Oświaty, który uczestniczył w spotkaniu z władzami Zagórza dotyczącym

zarządzania oświatą. Wyróżniających się pedagogów i nauczycieli uhonorowano 17 nagrodami pieniężnymi na łączną kwotę 56 200 zł. Dodatkowo dyrektorzy szkół przyznali własne nagrody 35 wyróżniającym się nauczycielom w szkołach z terenu Gminy Zagórz na kwotę 40 101 zł Przedstawiciele lokalnych władz samorządowych pogratulowali zebranym wysokich osiągnięć oraz życzyli dalszych sukcesów na niwie pedagogicznej.

materiał nadesłany

15-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)