REKLAMA
REKLAMA

Bójka pod solińską dyskoteką. Pięciu mężczyzn zatrzymanych, jedna osoba ranna

SOLINA / PODKARPACIE. Zarzuty wzięcia udziału w bójce, znieważenia interweniujących funkcjonariuszy i próby zmuszenia ich do odstąpienia od czynności służbowych, usłyszało pięciu młodych mężczyzn, których policjanci zatrzymali w nocy z soboty na niedzielę pod dyskoteką w Solinie.

Ranny w bójce został 26-letni mieszkaniec Manasterca.

Do bójki pod budynkiem dyskoteki w Solinie doszło około godz. 3 nad ranem w niedzielę. Policjanci zatrzymali pięciu najbardziej agresywnych uczestników zdarzenia, w wieku od 24 do 33 lat. Mieszkańcy Manasterca, Myczkowa oraz miejscowości Mircze w powiecie hrubieszowskim, weekend zakończyli w policyjnym areszcie. Dla innego 26-letniego mieszkańca Manasterca udział w dyskotece zakończył się pobytem w szpitalu. 26-latek trafił do niego z poważnym urazem głowy. Mężczyzna prawdopodobnie został uderzony sztachetą.

Wczoraj awanturnicy usłyszeli zarzuty wzięcia udziału w bójce, znieważenia interweniujących funkcjonariuszy i próby zmuszenia ich do odstąpienia od czynności służbowych. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kajdanki

źródło: KPP Lesko
foto: KWP

21-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)