REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: Uwaga kierowcy! Przez cały weekend spore utrudnienia w ruchu

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Od piątku do niedzieli w Brzozowie odbędzie się XXII Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. W związku z tym przewidywane są utrudnienia w ruchu pojazdów i centrum miasta Brzozowa czasowo będzie wyłączone z ruchu.

Policjanci apelują do kierowców i pieszych o ostrożność oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

W piątek na terenie gminy Brzozów rozpocznie się XXII Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. W związku z tym religijnym wydarzeniem w Brzozowie i okolicznych miejscowościach (Stara Wieś, Przysietnica Humniska-Krzyżówka i Blizne) będą się gromadzić grupy osób przybyłych na uroczystości. W związku z tym  przewidywany jest wzmożony ruch pieszych i utrudnienia w ruchu.

27 marca 2015 r. – w godz. 12 do 17 na czas przyjazdu i zakwaterowania młodzieży mogą wystąpić utrudnienia przy ul. Bielawskiego, ul. Armii Krajowej (w rejonie przystanku obok Liceum w Brzozowie), ul. 3 Maja (w rejonie sklepu „Alta”), w Bliznem (parking obok kościoła), w Starej Wsi (obok domu strażaka), w Humniskach (przy głównej drodze do kościoła) i Przysietnicy (w rejonie Zespołu Szkoły nr 1).

28 marca 2015 r. – Od godz. 13.00 do 17.30 i od 19.00 do 20.30 przewidziane jest zamknięcie ruchu w centrum miasta Brzozowa (ul. Mickiewicza, ul. Bielawskiego i ul. Podwale). Policjanci będą kierować na objazd przez ul. Piastową.

29 marca 2015 r. – W związku z uroczystą mszą św. na placu przy ulicy Rynek w Brzozowie od godz. 10 do 15 ruch będzie zamknięty w centrum miasta Brzozowa (ul. Mickiewicz, ul. Bielawskiego i ul. Podwale). Policjanci będą kierować na objazd przez ul. Piastową. Zakończenie niedzielnych uroczystości przewidywane jest około godz. 15.

Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożność oraz bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

źródło: KPP Brzozów

policja81

27-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)