REKLAMA
REKLAMA

Dostarczali atrakcji i uczyli. Policjanci podczas weekendowych pikników (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci uczestniczyli w piknikach rodzinnych organizowanych na terenie powiatu. W trakcie ich trwania funkcjonariusze promowali zasady bezpieczeństwa oraz rozdawali materiały profilaktyczno -informacyjne.

Najmłodsi mieli okazję zobaczyć policyjny sprzęt oraz otrzymać elementy odblaskowe.

W miniony weekend policjanci wzięli udział w piknikach rodzinnych organizowanych na terenie powiatu sanockiego.

W sobotę w Niebieszczanach w takcie imprezy plenerowej policjanci zgromadzonym rozdawali elementy odblaskowe, przypominając jednocześnie o prawidłowym ich umieszczaniu. Najmłodsi mieli również okazję zobaczyć policyjny sprzęt.

W niedzielę w Sanoku policjanci uczestniczyli w przedsięwzięciu „ Wielki Piknik Rodzinny – Motoserce 2015” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Sanocki Klub Motocyklowy „Pirates of Roads Sanok”, Fundacje „Czas Nadziei” oraz „Zdążyć z Pomocą”. W trakcie imprezy policjanci zespołu ruchu drogowego promowali bezpieczeństwo. Poruszali tematy związane z przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego. Nie zapomniano o najmłodszych uczestnikach pikniku. Każde dziecko mogło usiąść w policyjnym radiowozie, czy na motocyklu.

źródło: KPP Sanok

 

16-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)