REKLAMA
REKLAMA

RETRANSMISJA: Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta Polski odwiedził Sanok.

RETRANSMISJA: Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta Polski odwiedził Sanok.

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj do Sanoka przyjedzie Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na prezydenta Polski. Polityk spotka się z mieszkańcami miasta i spróbuje ich przekonać do wsparcia w zbliżających się wyborach. Transmisję na żywo ze spotkania przeprowadzi portal Esanok.pl.

Transmisja dostępna od godziny 16:00.

Spotkanie z Andrzejem Dudą odbędzie się dzisiaj o godzinie 16:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku budynek „F” Instytut Rolnictwa wejście od ul. Żwirki i Wigury.

Andrzej Duda ma 42 lata, od 2006 do 2007 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, był również podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, oraz członkiem Trybunału Stanu, posłem na Sejm VII kadencji. Obecnie zasiada w ławach Parlamentu Europejskiego VIII kadencji, gdzie trafił startując z listy Prawa i Sprawiedliwości.

6 grudnia 2014 rada polityczna PiS zatwierdziła jego kandydaturę jako przedstawiciela partii w wyborach prezydenckich w 2015.

534281_525487197468192_792164821_nAndrzej Duda. Źródło: facebook.com

źródło: Red., Wikipedia.pl

foto: facebook.com

16-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)