REKLAMA
REKLAMA

Ekumeniczna Droga Krzyżowa w Wielką Środę w Międzybrodziu

MIĘDZYBRODZIE / PODKARPACIE. Ekumeniczna Droga Krzyżowa przeżywa maleńki jubileusz 5-lecia. Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie w Wielką Środę 1 kwietnia 2015 roku wyda błogosławione owoce pokoju i pojednania i będzie odpowiedzią na Jezusową modlitwę z wieczernika – „Spraw Ojcze, aby byli jedno”.

„Ekumenię międzybrodzką” zainaugurował wielki jubileusz „500 lat Dobrej Nowiny” obchodzony latem 2010 roku wzbogacany w następnych latach o ekumeniczne drogi krzyżowe, majówki, kolędowania czy inne okolicznościowe modlitwy i śpiewy w pięknym plenerze Międzybrodzia.

Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie w Wielką Środę 1 kwietnia 2015 roku wyda błogosławione owoce pokoju i pojednania i będzie odpowiedzią na Jezusową modlitwę z wieczernika – „Spraw Ojcze, aby byli jedno”.  Początek nabożeństwa o godz. 18:15 przy pamiątkowym krzyżu z zakończeniem, życzeniami świątecznymi i wspólnym błogosławieństwem we wnętrzu międzybrodzkiej cerkiewki. W razie deszczu całe nabożeństwo odbędzie się w cerkiewce.

źródło: materiały nadesłane

2

30-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)