REKLAMA
REKLAMA

MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2015: Do Festiwalu pozostało już tylko 25 dni

SANOK / PODKARPACIE. Organizatorzy II Międzynarodowego Festiwalu MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2015 zapraszają do udziału w kolejnej edycji festiwalu, który odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia w Sanockim Domu Kultury. W finale Konkursu Piosenki wystąpią młodzi muzycy z Polski i Ukrainy.

Otwarte dla publiczności przesłuchania w dniach 20 kwietnia (godz. 10.00 – 14.00) i 21 kwietnia (godz. 11.00 – 13.00) to doskonała okazja, aby posłuchać adeptów sztuki wokalnej ze szkół i uczelni wyższych, kształcących młodzież na wydziale jazzu i rozrywki a także absolwentów I LO im. KEN w Sanoku, którzy miłość do piosenki wynieśli z Sanoka i nadal z powodzeniem rozwijają swoje muzyczne fascynacje. Stąd ich udział w finale tegorocznej edycji Konkursu Piosenki. Zwracamy się z prośbą do Dyrekcji sanockich szkół, aby w ramach edukacji kulturalnej umożliwiły uzdolnionej muzycznie młodzieży bezpłatny udział w przesłuchaniach finałowych (20, 21 kwietnia 2015 roku), które odbędą się w Sanockim Domu Kultury.

W ramach Festiwalu zapraszamy również na warsztaty wokalno-instrumentalne, które poprowadzą: Kuba Badach – wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, absolwent w klasie wokalnej na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista Roku oraz lider zespołu Poluzjanci i członek grupy The Globetrotters oraz Jacek Piskorz – jeden z najbardziej utalentowanych aranżerów i pianistów w Polsce, kierownik muzyczny wielu programów telewizyjnych ; IDOL III EDYCJA , JAK ONI ŚPIEWAJĄ , JUST THE TO OF US , 46 KFFP OPOLE 2009, ceniony producent i aranżer. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do doskonalenia umiejętności wokalnych oraz instrumentalnych pod fachowym okiem profesjonalnych muzyków.

Szczegółowy program Festiwalu już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do śledzenia strony  www.muzykanapograniczu.pl.

źródło: materiały nadesłane

30-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)