REKLAMA
REKLAMA

MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2015: Do Festiwalu pozostało już tylko 25 dni

SANOK / PODKARPACIE. Organizatorzy II Międzynarodowego Festiwalu MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2015 zapraszają do udziału w kolejnej edycji festiwalu, który odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia w Sanockim Domu Kultury. W finale Konkursu Piosenki wystąpią młodzi muzycy z Polski i Ukrainy.

Otwarte dla publiczności przesłuchania w dniach 20 kwietnia (godz. 10.00 – 14.00) i 21 kwietnia (godz. 11.00 – 13.00) to doskonała okazja, aby posłuchać adeptów sztuki wokalnej ze szkół i uczelni wyższych, kształcących młodzież na wydziale jazzu i rozrywki a także absolwentów I LO im. KEN w Sanoku, którzy miłość do piosenki wynieśli z Sanoka i nadal z powodzeniem rozwijają swoje muzyczne fascynacje. Stąd ich udział w finale tegorocznej edycji Konkursu Piosenki. Zwracamy się z prośbą do Dyrekcji sanockich szkół, aby w ramach edukacji kulturalnej umożliwiły uzdolnionej muzycznie młodzieży bezpłatny udział w przesłuchaniach finałowych (20, 21 kwietnia 2015 roku), które odbędą się w Sanockim Domu Kultury.

W ramach Festiwalu zapraszamy również na warsztaty wokalno-instrumentalne, które poprowadzą: Kuba Badach – wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, absolwent w klasie wokalnej na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista Roku oraz lider zespołu Poluzjanci i członek grupy The Globetrotters oraz Jacek Piskorz – jeden z najbardziej utalentowanych aranżerów i pianistów w Polsce, kierownik muzyczny wielu programów telewizyjnych ; IDOL III EDYCJA , JAK ONI ŚPIEWAJĄ , JUST THE TO OF US , 46 KFFP OPOLE 2009, ceniony producent i aranżer. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do doskonalenia umiejętności wokalnych oraz instrumentalnych pod fachowym okiem profesjonalnych muzyków.

Szczegółowy program Festiwalu już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do śledzenia strony  www.muzykanapograniczu.pl.

źródło: materiały nadesłane

30-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)