REKLAMA
REKLAMA

Gminny Piknik Rodzinny. Były występy, pokazy i dobra zabawa (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK: 31 maja 2015 roku przy Wiejskim Domu Kultury w Kostarowcach odbyła się impreza zorganizowana z okazji Dnia Dziecka przez Wójta Gminy Sanok, Szkołę Podstawową w Kostarowcach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku.

Z ciekawym i różnorodnym programem wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kostarowcach. Zaprezentowały się również zespoły działające przy GOK w Sanoku: mażoretki „Impuls”grupa starsza i młodsza  oraz zespół tańca współczesnego „Space” z Niebieszczan. Na zakończenie pikniku wystąpiła kapela „Biesiada” oraz zespół TWA.

Organizatorzy imprezy zadbali, aby dzieci  mogły do woli korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji: dmuchanej zjeżdżalni, trampoliny, suchego basenu. Wielką frajdą dla dzieci było puszczanie ogromnych mydlanych baniek, oraz malowanie twarzy. Specjalnie dla nich wystąpił Teatr edukacyjny z Rzeszowa, prezentując zasady dobrego zachowania. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kostarowcach, upiekły pyszne rogaliki, którymi częstowały wszystkie dzieci.

Piękna pogoda, liczne atrakcje sprawiły, że zarówno dzieci, jak i dorośli mieli okazję dobrze się bawić i miło spędzić niedzielne popołudnie.

materiał nadesłany

02-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)