REKLAMA
REKLAMA

Gminny Piknik Rodzinny. Były występy, pokazy i dobra zabawa (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK: 31 maja 2015 roku przy Wiejskim Domu Kultury w Kostarowcach odbyła się impreza zorganizowana z okazji Dnia Dziecka przez Wójta Gminy Sanok, Szkołę Podstawową w Kostarowcach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku.

Z ciekawym i różnorodnym programem wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kostarowcach. Zaprezentowały się również zespoły działające przy GOK w Sanoku: mażoretki „Impuls”grupa starsza i młodsza  oraz zespół tańca współczesnego „Space” z Niebieszczan. Na zakończenie pikniku wystąpiła kapela „Biesiada” oraz zespół TWA.

Organizatorzy imprezy zadbali, aby dzieci  mogły do woli korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji: dmuchanej zjeżdżalni, trampoliny, suchego basenu. Wielką frajdą dla dzieci było puszczanie ogromnych mydlanych baniek, oraz malowanie twarzy. Specjalnie dla nich wystąpił Teatr edukacyjny z Rzeszowa, prezentując zasady dobrego zachowania. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kostarowcach, upiekły pyszne rogaliki, którymi częstowały wszystkie dzieci.

Piękna pogoda, liczne atrakcje sprawiły, że zarówno dzieci, jak i dorośli mieli okazję dobrze się bawić i miło spędzić niedzielne popołudnie.

materiał nadesłany

02-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)