IV liga: Twierdza TSV wciąż niezdobyta. Sanoczanie ogrywają KS Grom 3:1

SANOK / PODKARPACIE. Siatkarze drugiej drużyny TSV wygrali trzeci mecz przed własną publicznością podtrzymując dobrą passę w spotkaniach na własnym parkiecie. Tym razem, wyższość TSV musiał uznać KS Grom Rozbórz Długi, przegrywając 1:3.

TSV Sanok – KS Grom Rozbórz Długi 3:1 (25:17, 24:26, 25:18, 25:19)

TSV: Dominik Bodziak, Kocyła, Sokołowski, Chudziak, Kocur, Sobczyk, Damian Bodziak (libero) oraz Kraus, Glazer, Jaklik, Cecuła, Rajtar (libero). Trener: Kondyjowska.

W tym meczu każdy zawodnik, który znajdował się w składzie otrzymał szansę gry. Jedni ją wykorzystali, inni nie. Szkoda przegranej końcówki drugiego seta. Popełniliśmy proste błędy. Cieszy natomiast przebieg i wyniki pozostałych partii, w których ze spokojem prowadziliśmy grę – relacjonuje Dorota Kondyjowska, trenerka sanoczan.

Mecz z ostatnią drużyną w tabeli był okazją do sprawdzenia różnych wariantów gry. Szansę otrzymali zawodnicy, którzy do tej pory grali mneij. Na treningach dużo pracujemy nad skutecznym funkcjonowaniem systemu blok-obrona i przynosi to efekty. Poza tym, we własnej hali gramy lepiej zagrywką. Cieszy wygrana za trzy punkty. Cały czas musimy jednak doskonalić naszą grę. Będziemy walczyć o każdy punkt, set i mecz – mówi Piotr Sokołowski, kapitan TSV.