REKLAMA
REKLAMA

Jak zwiększyć bezpieczeństwo dzieci i młodzieży? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży” to temat debaty społecznej, która odbyła się wczoraj w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele samorządu oraz instytucji, których praca jest związana z tą tematyką. Debata miała na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa.

Przedsięwzięcie zorganizowane zostało przez Komendę Powiatową Policji w Sanoku pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka. Na pytania uczestników debaty odpowiedzi udzielali nadkom. Jerzy Górecki – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku, dr Piort Uruski – Zastępca Burmistrza Miasta Sanoka oraz policjanci Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii.

Podczas debaty odbyła się dyskusja, w czasie której uczestnicy zadawali organizatorom pytania, a także zgłaszali swoje uwagi i propozycje, które ich zdaniem mogą wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa.

Spotkanie pozwoliło na wymianę informacji oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Zgłoszone przez uczestników wnioski i postulaty będą przedmiotem dalszych działań.

źródło: KPP Sanok

21-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)