REKLAMA
REKLAMA

Kamil Rościński wicemistrzem Europy!

HISZPANIA. Srebrny medal Mistrzostw Europy Juniorów przywiózł z hiszpańskiego San Sebastian reprezentujący Polskę Kamil Rościński. To jeden z największych sukcesów sanockiego kick-boxingu. – Dziękuję trenerowi, rodzicom i wszystkim, którzy mnie wspierali – komentuje Rościński.

Sanocki wojownik pierwszą walkę stoczył z reprezentantem Portugalii. – Prowadziłem ten pojedynek od samego początku. Udało się – relacjonuje Kamil.

W walce finałowej sanoczanin zmierzył się z kick-boxerem z Rosji. Niestety, Kamil przegrał jednogłośnie na punkty. – Czegoś zabrakło w tym starciu. Myślę, że mogło być nieco lepiej. Mimo to, jestem ogólnie zadowolony ze swojego występu – zdradza Kamil Rościński.

Podopieczny Artura Szychowskiego zwrócił uwagę na wysoki poziom turnieju i naprawdę ciężkich rywali. – Obie walki były bardzo trudne. Szkoda, że nie udało się lepiej zaprezentować w finale. Rosjanin okazał się lepszy – mówi naszemu portalowi Kamil.

Sukces sanoczanina nie byłby możliwy, gdyby nie profesjonalny trening i wsparcie najbliższych. – Dziękuję trenerowi Arturowi Szychowskiemu za przygotowanie mnie do tych zawodów i za poświęcony mi czas. Dziękuję również rodzicom i wszystkim znajomym za doping i pomoc – podsumowuje sanoczanin.

Od 4 września Rościński zaczyna przygodę z seniorskim kick-boxingiem.

kamil roscinski

03-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)