REKLAMA
REKLAMA

Kamil Rościński wicemistrzem Europy!

HISZPANIA. Srebrny medal Mistrzostw Europy Juniorów przywiózł z hiszpańskiego San Sebastian reprezentujący Polskę Kamil Rościński. To jeden z największych sukcesów sanockiego kick-boxingu. – Dziękuję trenerowi, rodzicom i wszystkim, którzy mnie wspierali – komentuje Rościński.

Sanocki wojownik pierwszą walkę stoczył z reprezentantem Portugalii. – Prowadziłem ten pojedynek od samego początku. Udało się – relacjonuje Kamil.

W walce finałowej sanoczanin zmierzył się z kick-boxerem z Rosji. Niestety, Kamil przegrał jednogłośnie na punkty. – Czegoś zabrakło w tym starciu. Myślę, że mogło być nieco lepiej. Mimo to, jestem ogólnie zadowolony ze swojego występu – zdradza Kamil Rościński.

Podopieczny Artura Szychowskiego zwrócił uwagę na wysoki poziom turnieju i naprawdę ciężkich rywali. – Obie walki były bardzo trudne. Szkoda, że nie udało się lepiej zaprezentować w finale. Rosjanin okazał się lepszy – mówi naszemu portalowi Kamil.

Sukces sanoczanina nie byłby możliwy, gdyby nie profesjonalny trening i wsparcie najbliższych. – Dziękuję trenerowi Arturowi Szychowskiemu za przygotowanie mnie do tych zawodów i za poświęcony mi czas. Dziękuję również rodzicom i wszystkim znajomym za doping i pomoc – podsumowuje sanoczanin.

Od 4 września Rościński zaczyna przygodę z seniorskim kick-boxingiem.

kamil roscinski

03-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)