REKLAMA
REKLAMA

Malwina i Maciej znów zachwycili publiczność. Sanoczanie przechodzą do kolejnego etapu (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Malwina i Maciej z Sanoka znów podbili serca jurorów i widzów. W niedzielę mogliśmy obejrzeć kolejny odcinek programu „Aplauz, aplauz!”. Wykonali oni  piosenkę Iry „Zdobyć świata szczyt”, która zapewniła im przejście do kolejnego odcinka.

Maciej Ochęduszko jest wychowawcą domu dziecka, w którym od niedawna mieszka Malwina Bihun. Połączyło ich zamiłowanie muzyki. Oboje uwielbiają stare, rockowe przeboje. Wrażliwość, delikatność i przejmująco prawdziwy sposób śpiewania prowadzą ten duet do kolejnych odcinków show.

Podczas etapu castingowego 20 duetów rywalizuje ze sobą. Uczestnicy z największą ilością punktów przechodzą dalej. W dalszym etapie walczyć będzie 12 duetów. Zobaczymy uczestników w występach z gwiazdami i w odcinkach tematycznych.

Zobacz występ Malwiny i Macieja

Trzymamy kciuki za wspaniały duet z Sanoka!

W programie dzieci wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami bądź innymi członkami rodziny prezentują swój talent muzyczny. Widownia i jury oddają  głosy poprzez wstawanie z krzeseł. Aplauz widowni może dać uczestnikom aż 300 punktów, natomiast każdy z członków jury przyznaje 50 punktów.

1591846-aplauz-aplauz-od

foto: materiały prasowe TVN

Zobacz także: Sanoczanie podbijają serca Polaków. Malwina i Maciej wystąpili w programie ,,Aplauz, Aplauz” (FILM)

21-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)