REKLAMA
REKLAMA

Malwina i Maciej znów zachwycili publiczność. Sanoczanie przechodzą do kolejnego etapu (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Malwina i Maciej z Sanoka znów podbili serca jurorów i widzów. W niedzielę mogliśmy obejrzeć kolejny odcinek programu „Aplauz, aplauz!”. Wykonali oni  piosenkę Iry „Zdobyć świata szczyt”, która zapewniła im przejście do kolejnego odcinka.

Maciej Ochęduszko jest wychowawcą domu dziecka, w którym od niedawna mieszka Malwina Bihun. Połączyło ich zamiłowanie muzyki. Oboje uwielbiają stare, rockowe przeboje. Wrażliwość, delikatność i przejmująco prawdziwy sposób śpiewania prowadzą ten duet do kolejnych odcinków show.

Podczas etapu castingowego 20 duetów rywalizuje ze sobą. Uczestnicy z największą ilością punktów przechodzą dalej. W dalszym etapie walczyć będzie 12 duetów. Zobaczymy uczestników w występach z gwiazdami i w odcinkach tematycznych.

Zobacz występ Malwiny i Macieja

Trzymamy kciuki za wspaniały duet z Sanoka!

W programie dzieci wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami bądź innymi członkami rodziny prezentują swój talent muzyczny. Widownia i jury oddają  głosy poprzez wstawanie z krzeseł. Aplauz widowni może dać uczestnikom aż 300 punktów, natomiast każdy z członków jury przyznaje 50 punktów.

1591846-aplauz-aplauz-od

foto: materiały prasowe TVN

Zobacz także: Sanoczanie podbijają serca Polaków. Malwina i Maciej wystąpili w programie ,,Aplauz, Aplauz” (FILM)

21-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)