REKLAMA
REKLAMA

Matka z dwójką niepełnosprawnych dzieci proszą o pomoc. Liczy się każda złotówka

BUKOWSKO / PODKARPACIE. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bukowsku działając w imieniu Pani Sylwii Perkołup i jej dzieci zwraca się z prośbą do  wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w budowie domu.

Rodzina mieszkająca w miejscowości Bukowsko gm. Bukowsko znalazła się w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej. W lutym br. po ciężkiej chorobie zmarł ojciec rodziny. Samotna matka pozostała z dwójką niepełnosprawnych dzieci. Dzieci wymagają jej stałej opieki, dlatego też nie jest w stanie podjąć zatrudnienia. Zajmowany przez rodzinę budynek nie nadaje się do dalszego zamieszkania, ani też do przeprowadzenia w nim remontu.

Pani Sylwia pragnie wybudować mały skromny budynek dla siebie i swoich dzieci. We własnym zakresie nie jest w stanie w całości ponieść kosztów związanych z budową nowego domu.

Rodzina  potrzebuje wsparcia finansowego  jak również pomocy w formie materiałów  budowlanych.

Liczymy na Państwa okazane serce i pomoc.

Osoby, które wyrażają chęć i mają możliwość przyjścia z pomocą potrzebującym mogą wpłacać środki finansowe na niżej podane konto bankowe założone dla rodziny przez GOPS Bukowsko:

PBS SANOK
Nr 23864211842018000049650004
Z dopiskiem ,,Pomoc dla rodziny Perkołup”

W sprawach udzielania pomocy rzeczowej tj. materiałów budowlanych można kontaktować się bezpośrednio z Panią Sylwią Perkołup lub Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bukowsku

Tel. 13 4674561,email: gops@bukowsko.pl

Za udzieloną pomoc i wsparcie z góry dziękujemy.

Kierownik GOPS
Dorota Brejta

materiał nadesłany
foto: sxc.hu

04-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)