REKLAMA
REKLAMA

Na inaugurację… Grzegorz Turnau!

SANOK / PODKARPACIE. Gala Inauguracyjna X Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic” organizowanego przez Podkarpacką Fundację Rozwoju Kultury będzie prawdziwym świętem dla melomanów.

Uwielbiany przez miliony Polaków Grzegorz Turnau wystąpi na estradzie Sanockiego Domu Kultury 01.02.2015r. o godz. 19:00.

Muzyk kontynuuje wspaniałą tradycję krakowskiej piosenki literackiej, krocząc śladem artystów tej rangi, co Leszek Długosz czy Marek Grechuta. Poeta, kompozytor, pianista i aranżer wypracował łatwo rozpoznawalny, indywidualny styl, charakteryzujący się precyzją kompozycyjną i nienagannym, eleganckim wykonawstwem, wyróżniającym się zwłaszcza w partiach wokalnych.

W programie znajdą się popularne utwory mistrza. Jego koncerty nie pozostawiają obojętnym, gdyż artysta grając i śpiewając łatwo nawiązuje kontakt z publicznością, prowadząc ją po pięknych bezdrożach dźwięków, słowa i muzyki.

Imponujący jest fakt, iż z muzyką zgoła nierozrywkową artysta przedostał się do mainstreamu i przez tyle lat z sukcesem się w nim utrzymuje.

turnau

ZOBACZ TAKŻE:
Turnau, AudioFeels, Jazz Trio… Przed nami jubileuszowe Międzynarodowe Forum Pianistyczne

Nastaw się na moc wrażeń! AudioFeels zagra w Sanoku

materiały nadesłane

26-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)