REKLAMA
REKLAMA

Na inaugurację… Grzegorz Turnau!

SANOK / PODKARPACIE. Gala Inauguracyjna X Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic” organizowanego przez Podkarpacką Fundację Rozwoju Kultury będzie prawdziwym świętem dla melomanów.

Uwielbiany przez miliony Polaków Grzegorz Turnau wystąpi na estradzie Sanockiego Domu Kultury 01.02.2015r. o godz. 19:00.

Muzyk kontynuuje wspaniałą tradycję krakowskiej piosenki literackiej, krocząc śladem artystów tej rangi, co Leszek Długosz czy Marek Grechuta. Poeta, kompozytor, pianista i aranżer wypracował łatwo rozpoznawalny, indywidualny styl, charakteryzujący się precyzją kompozycyjną i nienagannym, eleganckim wykonawstwem, wyróżniającym się zwłaszcza w partiach wokalnych.

W programie znajdą się popularne utwory mistrza. Jego koncerty nie pozostawiają obojętnym, gdyż artysta grając i śpiewając łatwo nawiązuje kontakt z publicznością, prowadząc ją po pięknych bezdrożach dźwięków, słowa i muzyki.

Imponujący jest fakt, iż z muzyką zgoła nierozrywkową artysta przedostał się do mainstreamu i przez tyle lat z sukcesem się w nim utrzymuje.

turnau

ZOBACZ TAKŻE:
Turnau, AudioFeels, Jazz Trio… Przed nami jubileuszowe Międzynarodowe Forum Pianistyczne

Nastaw się na moc wrażeń! AudioFeels zagra w Sanoku

materiały nadesłane

26-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)