REKLAMA
REKLAMA

Najlepsi studenci PWSZ w Sanoku nagrodzeni (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 4 listopada 2015 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku studentom Uczelni.

Nagrody Rektora przyznawane są studentom wyróżniającym się w swojej działalności naukowej i organizacyjnej na rzecz Uczelni. W bieżącym roku akademickim Pani Rektor doc. dr Elżbieta Cipora nagrodziła dwunastu studentów reprezentujących wszystkie kierunki studiów prowadzone przez sanocką Uczelnię. Nagrody zostały przyznane między innymi za pracę w organach Samorządu Studenckiego, organach kolegialnych Uczelni, komisjach senackich i rektorskich oraz za działalność na rzecz PWSZ (np. organizację dni otwartych, akcji rekrutacyjnej, imprez i wydarzeń kulturalnych, naukowych, sportowych, wolontariatu).

Podczas uroczystego spotkania wyróżnieni studenci odebrali listy gratulacyjne z rąk Pani Rektor oraz dyrektorów instytutów. Pani Rektor podkreśliła, że nagradzanie najaktywniejszych i najzdolniejszych studentów powinno być zachętą, ma motywować do dalszych działań na rzecz Uczelni, ale też skłaniać do samodoskonalenia i świadomego kształtowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego i społecznego.

Studentom gratulujemy i zachęcamy do dalszej nauki i pracy!

materiał nadesłany

06-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: