REKLAMA
REKLAMA

Nastaw się na moc wrażeń! AudioFeels zagra w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Czy byłeś kiedyś na koncercie na którym tylko imitowano brzmienie instrumentów? Teraz masz niepowtarzalną okazję! Nastaw się na moc wrażeń, których dostarczy Ci zespół AudioFeels, wykonujący muzykę w stylu Vocal Play.

Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury zaprasza na koncert Forum Miastu – AUDIOFEELS – vocal play, który odbędzie się 05.02.2015r. o godz. 19:00 w Sanockim Domu Kultury.

Vocal Play jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, tworzeniu wokalnej orkiestry, poprzez maksymalne wykorzystanie wyłącznie możliwości głosu.

AudiofeelsAudiofeels3590215

To zespół przyjaciół złożony z ośmiu indywidualności zafascynowanych przeróżną muzyką. U podstaw ich warsztatu leży chóralna przeszłość każdego z chłopaków. Poznali się w Chórze Akademickim UAM w Poznaniu i tam, po latach wspólnego muzykowania, zapragnęli zrealizować swoje marzenia.

Postanowili zacząć imitować swymi głosami brzmienie instrumentów, miedzy innymi perkusji, gitary czy trąbki . Dzięki temu są w stanie wykonywać  znane hity światowej muzyki rozrywkowej wykorzystując jedynie możliwości wokalne. W ich repertuarze znajdują się przeboje miedzy innymi Michaela Jacksona, Bee Gees, Quincy Jones’a oraz Red Hot Chili Peppers.

Debiutowali na klubowej scenie w kwietniu 2008 roku, jednak szerszą rozpoznawalność przyniosła im pierwsza edycja programu „Mam Talent!”.

Grupa stworzy wyjątkowe, nowoczesne brzmienie daleko wykraczające poza chóralną tradycję.

Bilety w cenie 40 zł normalny i 30 zł ulgowy dostępne są w biurze Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury, ul. 3 Maja 15/3 w Sanoku, w godz. 8–16 (tel. 13-46-40-344), e-mail: fundacja@interpiano.pl

audio

ZOBACZ TAKŻE:
Turnau, AudioFeels, Jazz Trio… Przed nami jubileuszowe Międzynarodowe Forum Pianistyczne

Na inaugurację… Grzegorz Turnau!

materiały nadesłane

26-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)