REKLAMA
REKLAMA

Nastaw się na moc wrażeń! AudioFeels zagra w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Czy byłeś kiedyś na koncercie na którym tylko imitowano brzmienie instrumentów? Teraz masz niepowtarzalną okazję! Nastaw się na moc wrażeń, których dostarczy Ci zespół AudioFeels, wykonujący muzykę w stylu Vocal Play.

Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury zaprasza na koncert Forum Miastu – AUDIOFEELS – vocal play, który odbędzie się 05.02.2015r. o godz. 19:00 w Sanockim Domu Kultury.

Vocal Play jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, tworzeniu wokalnej orkiestry, poprzez maksymalne wykorzystanie wyłącznie możliwości głosu.

AudiofeelsAudiofeels3590215

To zespół przyjaciół złożony z ośmiu indywidualności zafascynowanych przeróżną muzyką. U podstaw ich warsztatu leży chóralna przeszłość każdego z chłopaków. Poznali się w Chórze Akademickim UAM w Poznaniu i tam, po latach wspólnego muzykowania, zapragnęli zrealizować swoje marzenia.

Postanowili zacząć imitować swymi głosami brzmienie instrumentów, miedzy innymi perkusji, gitary czy trąbki . Dzięki temu są w stanie wykonywać  znane hity światowej muzyki rozrywkowej wykorzystując jedynie możliwości wokalne. W ich repertuarze znajdują się przeboje miedzy innymi Michaela Jacksona, Bee Gees, Quincy Jones’a oraz Red Hot Chili Peppers.

Debiutowali na klubowej scenie w kwietniu 2008 roku, jednak szerszą rozpoznawalność przyniosła im pierwsza edycja programu „Mam Talent!”.

Grupa stworzy wyjątkowe, nowoczesne brzmienie daleko wykraczające poza chóralną tradycję.

Bilety w cenie 40 zł normalny i 30 zł ulgowy dostępne są w biurze Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury, ul. 3 Maja 15/3 w Sanoku, w godz. 8–16 (tel. 13-46-40-344), e-mail: fundacja@interpiano.pl

audio

ZOBACZ TAKŻE:
Turnau, AudioFeels, Jazz Trio… Przed nami jubileuszowe Międzynarodowe Forum Pianistyczne

Na inaugurację… Grzegorz Turnau!

materiały nadesłane

26-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)