REKLAMA
REKLAMA

Nie wyłoniono nowego dyrektora sanockiego MOSiRu. Będzie kolejny konkurs?

SANOK / PODKARPACIE. Nabór na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku nie przyniósł rozstrzygnięcia. 6 kandydatów spełniło wymagania formalne, ale nie przekonało komisji konkursowej. – Zaprezentowane sposoby wdrożenia zamierzeń, zdaniem komisji nie dają gwarancji uzyskania polepszenia sytuacji ekonomicznej MOSiRu – czytamy w komunikacie.

Pomimo  spełnienia przez 6 kandydatów wymagań formalnych oraz przedstawienia  koncepcji zarządzania jednostką,  zaprezentowane w trakcie rozmów z kandydatami sposoby wdrożenia  zamierzeń, zdaniem Komisji nie dają gwarancji uzyskania polepszenia sytuacji ekonomicznej MOSiRu. W związku z powyższym Komisja uznała, że nie udzieli rekomendacji  do zatrudnienia na stanowisku Dyrektora MOSiR żadnemu z Kandydatów – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta w Sanoku.

Przypomnijmy, termin składania ofert minął w piątek 15 maja. W ramach konkursu na stanowisko dyrektora MOSiR w Sanoku aplikacje złożyli: Maciej Błażowski, Grzegorz Cecuła, Artur Drwięga, Andrzej Michalski, Hubert Paszkiewicz, Robert Pieszczoch, Janusz Sieradzki, Jacek Sokołowski, Janusz Staniszewski.

Decyzje dotyczące kandydatów podejmuje trzyosobowa komisja konkursowa w składzie: Edward Olejko, wiceburmistrz Sanoka – przewodniczący, Piotr Uruski, wiceburmistrz Sanoka – członek, Waldemar Och, sekretarz Sanoka – członek.

Niewykluczone, że wkrótce konkurs zostanie rozpisany ponownie.

Nowego dyrektora powinniśmy poznać w połowie czerwca.

Witold_Swiech_010_Arena_Sanok_z_lotu_ptakafoto: Witold Święch

09-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)