REKLAMA
REKLAMA

Ośmioro dzieci rannych we wtorkowym zderzeniu autobusów. Przyczyną wymuszenie pierwszeństwa? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. We wtorek w okolicy Pakoszówki doszło do stłuczki z udziałem dwóch autobusów. Do szpitala trafiło ośmioro dzieci oraz kierowca pojazdu zmierzającego do szkoły w Grabownicy. Ranna została również pasażerka autobusu kursowego. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi.

Policja ustala, jakie były przyczyny zdarzenia drogowego, do jakiego doszło 17 listopada 2015 r. w okolicy Pakoszówki. Wyjeżdżający z podporządkowanej drogi  kierowca autobusu marki Autosan nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu droga główną autobusowi marki Renault, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

Kierowca Autosanu przewoził pojazdem siedemnaścioro dzieci do szkoły w Grabownicy. Tuż po stłuczce policja informowała, że w zdarzeniu nie ucierpieli najmłodsi. Jak się jednak okazało, ośmioro dzieci oraz kierującego Autosanem przetransportowano do szpitala. Trafiła tam także jedna z pasażerek autobusu Renault. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowcy autobusów byli trzeźwi. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia drogowego.

O zdarzeniu informowaliśmy tutaj:

POWIAT SANOCKI: Groźne zderzenie dwóch autobusów. W jednym dzieci jechały do szkoły (ZDJĘCIA)

źródło: Red., KPP Sanok

foto: Red.

18-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)