REKLAMA
REKLAMA

Pijani mężczyźni awanturowali się w sklepie i lokalu

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci podejmowali interwencje wobec mężczyzn, którzy w stanie upojenia alkoholowego, awanturowali się w sklepie i w lokalu gastronomicznym. Mieszkańcy powiatu sanockiego zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się.

Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony wtorek, dyżurny sanockiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Dębna na terenie sklepu, awanturuje się nietrzeźwy mężczyzna. Przybyli na miejsce funkcjonariusze, zastali osobę śpiącą na podłodze w sklepie. Jak się okazało był to 44-latek, który wcześniej wszczął awanturę wobec pracownicy sklepu. Po wybudzeniu, mężczyzna w dalszym ciągu był agresywny. Z uwagi na jego stan upojenia oraz zachowanie, został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia. Po zbadaniu trzeźwości okazało się, że w organizmie miał ponad 3,3 promila alkoholu.

W tym samym dniu kilkanaście minut po godz. 22, o pomoc policjantów poprosiła pracownica jednego z lokali gastronomicznym w Sanoku. Kobieta poinformowała, że ma problem z agresywnym, nietrzeźwym klientem. Awanturnikiem okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna arogancko i lekceważąco zachowywał się wobec policjantów. Nie chciał się uspokoić. Zbadano stan jego trzeźwości. Okazało się, że w organizmie miał 3,2 promil alkoholu. 25-latek noc spędził w policyjnym areszcie.

Mężczyźni za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

źródło: KPP Sanok

5091474052

26-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)