REKLAMA
REKLAMA

Pijani mężczyźni awanturowali się w sklepie i lokalu

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci podejmowali interwencje wobec mężczyzn, którzy w stanie upojenia alkoholowego, awanturowali się w sklepie i w lokalu gastronomicznym. Mieszkańcy powiatu sanockiego zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się.

Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony wtorek, dyżurny sanockiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Dębna na terenie sklepu, awanturuje się nietrzeźwy mężczyzna. Przybyli na miejsce funkcjonariusze, zastali osobę śpiącą na podłodze w sklepie. Jak się okazało był to 44-latek, który wcześniej wszczął awanturę wobec pracownicy sklepu. Po wybudzeniu, mężczyzna w dalszym ciągu był agresywny. Z uwagi na jego stan upojenia oraz zachowanie, został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia. Po zbadaniu trzeźwości okazało się, że w organizmie miał ponad 3,3 promila alkoholu.

W tym samym dniu kilkanaście minut po godz. 22, o pomoc policjantów poprosiła pracownica jednego z lokali gastronomicznym w Sanoku. Kobieta poinformowała, że ma problem z agresywnym, nietrzeźwym klientem. Awanturnikiem okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna arogancko i lekceważąco zachowywał się wobec policjantów. Nie chciał się uspokoić. Zbadano stan jego trzeźwości. Okazało się, że w organizmie miał 3,2 promil alkoholu. 25-latek noc spędził w policyjnym areszcie.

Mężczyźni za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

źródło: KPP Sanok

5091474052

26-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)