REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

PIŁKA NOŻNA: Rusza sezon w ligach regionalnych. Sprawdź kiedy gra twoja drużyna

SPORT / PODKARPACIE. Już za kilka dni początek piłkarskich emocji w ligach regionalnych, okręgu Krosno. 2 sierpnia pierwsza kolejka rozgrywek w klasie „A”, w której to występować będzie Ekoball Stal Sanok.  Tydzień później inauguracja w okręgówce oraz klasie „B”.

Przedstawicieli wszystkich klubów, począwszy od klasy okręgowej do klasy „C” w okręgu Krosno, zapraszamy do współpracy. Zaraz po meczu na adres: redakcja@esanok.pl , wyślijcie Państwo wynik spotkania, strzelców bramek, zdjęcia. Nadesłane materiały opublikujemy w naszym serwisie, w cotygodniowym podsumowaniu piłkarskiego weekendu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Terminarz czwartoligowców. Inauguracja 8 sierpnia




Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

9 sierpnia – 1. kolejka

Iwonka Iwonicz – Czarni 1910 Jasło
OKS Krosno – Kotwica Korczyna
Iskra Przysietnica – LKS Skołyszyn
Gaudium Łężyny – Partyzant Targowiska
LKS Zarszyn – Orzeł Faliszówka
ULKS Grabówka – Orzeł Bieździedza
Szarotka Uherce – Przełęcz Dukla
Górnik Strachocina – Bieszczady Ustrzyki Dolne


16 sierpnia – 2. kolejka

Czarni 1910 Jasło – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełęcz Dukla – Górnik Strachocina
Orzeł Bieździedza – Szarotka Uherce
Orzeł Faliszówka – ULKS Grabówka
Partyzant Targowiska – LKS Zarszyn
LKS Skołyszyn – Gaudium Łężyny
Kotwica Korczyna – Iskra Przysietnica
Iwonka Iwonicz – OKS Krosno


23 sierpnia – 3. kolejka

OKS Krosno – Czarni 1910 Jasło
Iskra Przysietnica – Iwonka Iwonicz
Gaudium Łężyny – Kotwica Korczyna
LKS Zarszyn – LKS Skołyszyn
ULKS Grabówka – Partyzant Targowiska
Szarotka Uherce – Orzeł Faliszówka
Górnik Strachocina – Orzeł Bieździedza
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Przełęcz Dukla


30 sierpnia – 4. kolejka

Czarni 1910 Jasło – Przełęcz Dukla
Orzeł Bieździedza – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Orzeł Faliszówka – Górnik Strachocina
Partyzant Targowiska – Szarotka Uherce
LKS Skołyszyn – ULKS Grabówka
Kotwica Korczyna – LKS Zarszyn
Iwonka Iwonicz – Gaudium Łężyny
OKS Krosno – Iskra Przysietnica


6 września – 5. kolejka

Iskra Przysietnica – Czarni 1910 Jasło
Gaudium Łężyny – OKS Krosno
LKS Zarszyn – Iwonka Iwonicz
ULKS Grabówka – Kotwica Korczyna
Szarotka Uherce – LKS Skołyszyn
Górnik Strachocina – Partyzant Targowiska
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Orzeł Faliszówka
Przełęcz Dukla – Orzeł Bieździedza


13 września – 6. kolejka

Czarni 1910 Jasło – Orzeł Bieździedza
Orzeł Faliszówka – Przełęcz Dukla
Partyzant Targowiska – Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn – Górnik Strachocina
Kotwica Korczyna – Szarotka Uherce
Iwonka Iwonicz – ULKS Grabówka
OKS Krosno – LKS Zarszyn
Iskra Przysietnica – Gaudium Łężyny


20 września – 7. kolejka

Gaudium Łężyny – Czarni 1910 Jasło
LKS Zarszyn – Iskra Przysietnica
ULKS Grabówka – OKS Krosno
Szarotka Uherce – Iwonka Iwonicz
Górnik Strachocina – Kotwica Korczyna
Bieszczady Ustrzyki Dolne – LKS Skołyszyn
Przełęcz Dukla – Partyzant Targowiska
Orzeł Bieździedza – Orzeł Faliszówka


27 września – 8. kolejka

Czarni 1910 Jasło – Orzeł Faliszówka
Partyzant Targowiska – Orzeł Bieździedza
LKS Skołyszyn – Przełęcz Dukla
Kotwica Korczyna – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Iwonka Iwonicz – Górnik Strachocina
OKS Krosno – Szarotka Uherce
Iskra Przysietnica – ULKS Grabówka
Gaudium Łężyny – LKS Zarszyn


4 października – 9. kolejka

LKS Zarszyn – Czarni 1910 Jasło
ULKS Grabówka – Gaudium Łężyny
Szarotka Uherce – Iskra Przysietnica
Górnik Strachocina – OKS Krosno
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Iwonka Iwonicz
Przełęcz Dukla – Kotwica Korczyna
Orzeł Bieździedza – LKS Skołyszyn
Orzeł Faliszówka – Partyzant Targowiska


11 października – 10. kolejka

Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn – Orzeł Faliszówka
Kotwica Korczyna – Orzeł Bieździedza
Iwonka Iwonicz – Przełęcz Dukla
OKS Krosno – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Iskra Przysietnica – Górnik Strachocina
Gaudium Łężyny – Szarotka Uherce
LKS Zarszyn – ULKS Grabówka


18 października – 11. kolejka

ULKS Grabówka – Czarni 1910 Jasło
Szarotka Uherce – LKS Zarszyn
Górnik Strachocina – Gaudium Łężyny
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Iskra Przysietnica
Przełęcz Dukla – OKS Krosno
Orzeł Bieździedza – Iwonka Iwonicz
Orzeł Faliszówka – Kotwica Korczyna
Partyzant Targowiska – LKS Skołyszyn


25 października – 12. kolejka

Czarni 1910 Jasło – LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna – Partyzant Targowiska
Iwonka Iwonicz – Orzeł Faliszówka
OKS Krosno – Orzeł Bieździedza
Iskra Przysietnica – Przełęcz Dukla
Gaudium Łężyny – Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Zarszyn – Górnik Strachocina
ULKS Grabówka – Szarotka Uherce


31 października – 13. kolejka

Szarotka Uherce – Czarni 1910 Jasło
Górnik Strachocina – ULKS Grabówka
Bieszczady Ustrzyki Dolne – LKS Zarszyn
Przełęcz Dukla – Gaudium Łężyny
Orzeł Bieździedza – Iskra Przysietnica
Orzeł Faliszówka – OKS Krosno
Partyzant Targowiska – Iwonka Iwonicz
LKS Skołyszyn – Kotwica Korczyna


8 listopada – 14. kolejka

Czarni 1910 Jasło – Kotwica Korczyna
Iwonka Iwonicz – LKS Skołyszyn
OKS Krosno – Partyzant Targowiska
Iskra Przysietnica – Orzeł Faliszówka
Gaudium Łężyny – Orzeł Bieździedza
LKS Zarszyn – Przełęcz Dukla
ULKS Grabówka – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Szarotka Uherce – Górnik Strachocina


11 listopada – 15. kolejka

Górnik Strachocina – Czarni 1910 Jasło
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Szarotka Uherce
Przełęcz Dukla – ULKS Grabówka
Orzeł Bieździedza – LKS Zarszyn
Orzeł Faliszówka – Gaudium Łężyny
Partyzant Targowiska – Iskra Przysietnica
LKS Skołyszyn – OKS Krosno
Kotwica Korczyna – Iwonka Iwonicz




Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

2 sierpnia – 1. kolejka

Sanovia Lesko – Leśnik Baligród godz. 16.30
Ekoball Stal Sanok – Błękitni Jasienica Rosielna godz. 16.30
Lotniarz Bezmiechowa – Bukowianka Bukowsko godz. 16.30
Brzozovia Brzozów – LKS Izdebki godz. 16.30
Victoria Pakoszówka – Haczovia Haczów godz. 13.00
Wisłok Sieniawa – Orzeł Bażanówka godz. 15.00
Iskra Iskrzynia – Płomień Zmiennica godz. 15.00
Cisy Jabłonica Polska – Wisłok Krościenko Wyżne godz. 11.00
pauza: Sanbud Długie


9 sierpnia – 2. kolejka

Leśnik Baligród – Wisłok Krościenko Wyżne
Sanbud Długie – Cisy Jabłonica Polska
Orzeł Bażanówka – Iskra Iskrzynia
Haczovia Haczów – Wisłok Sieniawa
LKS Izdebki – Victoria Pakoszówka
Bukowianka Bukowsko – Brzozovia Brzozów
Błękitni Jasienica Rosielna – Lotniarz Bezmiechowa
Sanovia Lesko – Ekoball Stal Sanok
pauza: Płomień Zmiennica


16 sierpnia – 3. kolejka

Ekoball Stal Sanok – Leśnik Baligród
Lotniarz Bezmiechowa – Sanovia Lesko
Brzozovia Brzozów – Błękitni Jasienica Rosielna
Victoria Pakoszówka – Bukowianka Bukowsko
Wisłok Sieniawa – LKS Izdebki
Iskra Iskrzynia – Haczovia Haczów
Cisy Jabłonica Polska – Płomień Zmiennica
Wisłok Krościenko Wyżne – Sanbud Długie
pauza: Orzeł Bażanówka


23 sierpnia – 4. kolejka

Leśnik Baligród – Sanbud Długie
Płomień Zmiennica – Wisłok Krościenko Wyżne
Orzeł Bażanówka – Cisy Jabłonica Polska
LKS Izdebki – Iskra Iskrzynia
Bukowianka Bukowsko – Wisłok Sieniawa
Błękitni Jasienica Rosielna – Victoria Pakoszówka
Sanovia Lesko – Brzozovia Brzozów
Ekoball Stal Sanok – Lotniarz Bezmiechowa
pauza: LKS Haczów


30 sierpnia – 5. kolejka

Lotniarz Bezmiechowa – Leśnik Baligród
Brzozovia Brzozów – Ekoball Stal Sanok
Victoria Pakoszówka – Sanovia Lesko
Wisłok Sieniawa – Błękitni Jasienica Rosielna
Iskra Iskrzynia – Bukowianka Bukowsko
Cisy Jabłonica Polska – Haczovia Haczów
Wisłok Krościenko Wyżne – Orzeł Bażanówka
Sanbud Długie – Płomień Zmiennica
pauza: LKS Izdebki


6 września – 6. kolejka

Leśnik Baligród – Płomień Zmiennica
Orzeł Bażanówka – Sanbud Długie
Haczovia Haczów – Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Izdebki – Cisy Jabłonica Polska
Błękitni Jasienica Rosielna – Iskra Iskrzynia
Sanovia Lesko – Wisłok Sieniawa
Ekoball Stal Sanok – Victoria Pakoszówka
Lotniarz Bezmiechowa – Brzozovia Brzozów
pauza: Bukowianka Bukowsko


13 września – 7. kolejka

Brzozovia Brzozów – Leśnik Baligród
Victoria Pakoszówka – Lotniarz Bezmiechowa
Wisłok Sieniawa – Ekoball Stal Sanok
Iskra Iskrzynia – Sanovia Lesko
Cisy Jabłonica Polska – Bukowianka Bukowsko
Wisłok Krościenko Wyżne – LKS Izdebki
Sanbud Długie – Haczovia Haczów
Płomień Zmiennica – Orzeł Bażanówka
pauza: Błękitni Jasienica Rosielna


20 września – 8. kolejka

Leśnik Baligród – Orzeł Bażanówka
Haczovia Haczów – Płomień Zmiennica
LKS Izdebki – Sanbud Długie
Bukowianka Bukowsko – Wisłok Krościenko Wyżne
Błękitni Jasienica Rosielna – Cisy Jabłonica Polska
Ekoball Stal Sanok – Iskra Iskrzynia
Lotniarz Bezmiechowa – Wisłok Sieniawa
Brzozovia Brzozów – Victoria Pakoszówka
pauza: Sanovia Lesko


27 września – 9. kolejka

Victoria Pakoszówka – Leśnik Baligród
Wisłok Sieniawa – Brzozovia Brzozów
Iskra Iskrzynia – Lotniarz Bezmiechowa
Cisy Jabłonica Polska – Sanovia Lesko
Wisłok Krościenko Wyżne – Błękitni Jasienica Rosielna
Sanbud Długie – Bukowianka Bukowsko
Płomień Zmiennica – LKS Izdebki
Orzeł Bażanówka – Haczovia Haczów
pauza: Ekoball Stal Sanok


4 października – 10. kolejka

Leśnik Baligród – Haczovia Haczów
LKS Izdebki – Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko – Płomień Zmiennica
Błękitni Jasienica Rosielna – Sanbud Długie
Sanovia Lesko – Wisłok Krościenko Wyżne
Ekoball Stal Sanok – Cisy Jabłonica Polska
Brzozovia Brzozów – Iskra Iskrzynia
Victoria Pakoszówka – Wisłok Sieniawa
pauza: Lotniarz Bezmiechowa


11 października – 11. kolejka

Wisłok Sieniawa – Leśnik Baligród
Iskra Iskrzynia – Victoria Pakoszówka
Cisy Jabłonica Polska – Lotniarz Bezmiechowa
Wisłok Krościenko Wyżne – Ekoball Stal Sanok
Sanbud Długie – Sanovia Lesko
Płomień Zmiennica – Błękitni Jasienica Rosielna
Orzeł Bażanówka – Bukowianka Bukowsko
Haczovia Haczów – LKS Izdebki
pauza: Brzozovia Brzozów


18 października – 12. kolejka

Leśnik Baligród – LKS Izdebki
Bukowianka Bukowsko – Haczovia Haczów
Błękitni Jasienica Rosielna – Orzeł Bażanówka
Sanovia Lesko – Płomień Zmiennica
Ekoball Stal Sanok – Sanbud Długie
Lotniarz Bezmiechowa – Wisłok Krościenko Wyżne
Brzozovia Brzozów – Cisy Jabłonica Polska
Wisłok Sieniawa – Iskra Iskrzynia
pauza: Victoria Pakoszóka


25 października – 13. kolejka

Iskra Iskrzynia – Leśnik Baligród
Cisy Jabłonica Polska – Victoria Pakoszówka
Wisłok Krościenko Wyżne – Brzozovia Brzozów
Sanbud Długie – Lotniarz Bezmiechowa
Płomień Zmiennica – Ekoball Stal Sanok
Orzeł Bażanówka – Sanovia Lesko
Haczovia Haczów – Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Izdebki – Bukowianka Bukowsko
pauza: Wisłok Sieniawa


31 października – 14. kolejka

Leśnik Baligród – Bukowianka Bukowsko
Błękitni Jasienica Rosielna – LKS Izdebki
Sanovia Lesko – Haczovia Haczów
Ekoball Stal Sanok – Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa – Płomień Zmiennica
Brzozovia Brzozów – Sanbud Długie
Victoria Pakoszówka – Wisłok Krościenko Wyżne
Wisłok Sieniawa – Cisy Jabłonica Polska
pauza: Iskra Iskrzynia


8 listopada – 15. kolejka

Cisy Jabłonica Polska – Iskra Iskrzynia
Wisłok Krościenko Wyżne – Wisłok Sieniawa
Sanbud Długie – Victoria Pakoszówka
Płomień Zmiennica – Brzozovia Brzozów
Orzeł Bażanówka – Lotniarz Bezmiechowa
Haczovia Haczów – Ekoball Stal Sanok
LKS Izdebki – Sanovia Lesko
Bukowianka Bukowsko – Błękitni Jasienica Rosielna
pauza: Leśnik Baligród


11 listopada – 16. kolejka

Leśnik Baligród – Błękitni Jasienica Rosielna
Sanovia Lesko – Bukowianka Bukowsko
Ekoball Stal Sanok – LKS Izdebki
Lotniarz Bezmiechowa – Haczovia Haczów
Brzozovia Brzozów – Orzeł Bażanówka
Victoria Pakoszówka – Płomień Zmiennica
Wisłok Sieniawa – Sanbud Długie
Iskra Iskrzynia – Wisłok Krościenko Wyżne
pauza: Cisy Jabłonica Polska


15 listopada – 17. kolejka

Cisy Jabłonica Polska – Leśnik Baligród
Sanbud Długie – Iskra Iskrzynia
Płomień Zmiennica – Wisłok Sieniawa
Orzeł Bażanówka – Victoria Pakoszówka
Haczovia Haczów – Brzozovia Brzozów
LKS Izdebki – Lotniarz Bezmiechowa
Bukowianka Bukowsko – Ekoball Stal Sanok
Błękitni Jasienica Rosielna – Sanovia Lesko
pauza: Wisłok Krościenko Wyżne




Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

9 sierpnia – 1. kolejka

Drewiarz Rzepedź – Płowce Stróże Małe
Juventus Poraż – Gimball Tarnawa
Nelson Polańczyk – Pionier Średnia Wieś
Jawornik Czarna – Remix Niebieszczany
LKS Olszanica – LKS Odrzechowa
Szarotka Nowosielce – Orion Pielnia
Orkan Markowce – Florian Rymanów Zdrój


16 sierpnia – 2. kolejka

Płowce Stróże Małe – Florian Rymanów Zdrój
Orion Pielnia – Orkan Markowce
LKS Odrzechowa – Szarotka Nowosielce
Remix Niebieszczany – LKS Olszanica
Pionier Średnia Wieś – Jawornik Czarna
Gimball Tarnawa – Nelson Polańczyk
Drewiarz Rzepedź – Juventus Poraż


23 sierpnia – 3. kolejka

Juventus Poraż – Płowce Stróże Małe
Nelson Polańczyk – Drewiarz Rzepedź
Jawornik Czarna – Gimball Tarnawa
LKS Olszanica – Pionier Średnia Wieś
Szarotka Nowosielce – Remix Niebieszczany
Orkan Markowce – LKS Odrzechowa
Florian Rymanów Zdrój – Orion Pielnia


30 sierpnia – 4. kolejka

Płowce Stróże Małe – Orion Pielnia
LKS Odrzechowa – Florian Rymanów Zdrój
Remix Niebieszczany – Orkan Markowce
Pionier Średnia Wieś – Szarotka Nowosielce
Gimball Tarnawa – LKS Olszanica
Drewiarz Rzepedź – Jawornik Czarna
Juventus Poraż – Nelson Polańczyk


6 września – 5. kolejka

Nelson Polańczyk – Płowce Stróże Małe
Jawornik Czarna – Juventus Poraż
LKS Olszanica – Drewiarz Rzepedź
Szarotka Nowosielce – Gimball Tarnawa
Orkan Markowce – Pionier Średnia Wieś
Florian Rymanów Zdrój – Remix Niebieszczany
Orion Pielnia – LKS Odrzechowa


13 września – 6. kolejka

Płowce Stróże Małe – LKS Odrzechowa
Remix Niebieszczany – Orion Pielnia
Pionier Średnia Wieś – Florian Rymanów Zdrój
Gimball Tarnawa – Orkan Markowce
Drewiarz Rzepedź – Szarotka Nowosielce
Juventus Poraż  – LKS Olszanica
Nelson Polańczyk – Jawornik Czarna


20 września – 7. kolejka

Jawornik Czarna – Płowce Stróże Małe
LKS Olszanica – Nelson Polańczyk
Szarotka Nowosielce – Juventus Poraż
Orkan Markowce – Drewiarz Rzepedź
Florian Rymanów Zdrój – Gimball Tarnawa
Orion Pielnia – Pionier Średnia Wieś
LKS Odrzechowa – Remix Niebieszczany


27 września – 8. kolejka

Płowce Stróże Małe – Remix Niebieszczany
Pionier Średnia Wieś – LKS Odrzechowa
Gimball Tarnawa – Orion Pielnia
Drewiarz Rzepedź – Florian Rymanów Zdrój
Juventus Poraż – Orkan Markowce
Nelson Polańczyk – Szarotka Nowosielce
Jawornik Czarna – LKS Olszanica


4 października – 9. kolejka

LKS Olszanica – Płowce Stróże Małe
Szarotka Nowosielce – Jawornik Czarna
Orkan Markowce – Nelson Polańczyk
Florian Rymanów Zdrój – Juventus Poraż
Orion Pielnia – Drewiarz Rzepedź
LKS Odrzechowa – Gimball Tarnawa
Remix Niebieszczany – Pionier Średnia Wieś


11 października – 10. kolejka

Płowce Stróże Małe – Pionier Średnia Wieś
Gimball Tarnawa – Remix Niebieszczany
Drewiarz Rzepedź – LKS Odrzechowa
Juventus Poraż – Orion Pielnia
Nelson Polańczyk – Florian Rymanów Zdrój
Jawornik Czarna – Orkan Markowce
LKS Olszanica – Szarotka Nowosielce


18 października – 11. kolejka

Szarotka Nowosielce – Płowce Stróże Małe
Orkan Markowce – LKS Olszanica
Florian Rymanów Zdrój – Jawornik Czarna
Orion Pielnia – Nelson Polańczyk
LKS Odrzechowa – Juventus Poraż
Remix Niebieszczany – Drewiarz Rzepedź
Pionier Średnia Wieś – Gimball Tarnawa


25 października – 12. kolejka

Płowce Stróże Małe – Gimball Tarnawa
Drewiarz Rzepedź – Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż – Remix Niebieszczany
Nelson Polańczyk – LKS Odrzechowa
Jawornik Czarna – Orion Pielnia
LKS Olszanica – Florian Rymanów Zdrój
Szarotka Nowosielce – Orkan Markowce


31 października – 13. kolejka

Orkan Markowce – Płowce Stróże Małe
Florian Rymanów Zdrój – Szarotka Nowosielce
Orion Pielnia – LKS Olszanica
LKS Odrzechowa – Jawornik Czarna
Remix Niebieszczany – Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś – Juventus Poraż
Gimball Tarnawa – Drewiarz Rzepedź




Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

16 sierpnia – 1. kolejka

Otryt Lutowiska – Osława Zagórz
LKS Tyrawa Wołoska – Krokus Ropienka
LKS Górzanka – ULKS Czerteż
LKS Czaszyn – Pogórze Srogów Górny
Bieszczady Jankowce – LKS II Pisarowce
pauza: Zalew Myczkowce


23 sierpnia – 2. kolejka

LKS II Pisarowce – Zalew Myczkowce
Pogórze Srogów Górny – Bieszczady Jankowce
ULKS Czerteż – LKS Czaszyn
Krokus Ropienka – LKS Górzanka
Otryt Lutowiska – LKS Tyrawa Wołoska
pauza: Osława Zagórz


30 sierpnia – 3. kolejka

LKS Tyrawa Wołoska – Osława Zagórz
LKS Górzanka – Otryt Lutowiska
LKS Czaszyn – Krokus Ropienka
Bieszczady Jankowce – ULKS Czerteż
Zalew Myczkowce – Pogórze Srogów Górny
pauza: LKS II Pisarowce


6 września – 4. kolejka

Osława Zagórz – LKS II Pisarowce
ULKS Czerteż – Zalew Myczkowce
Krokus Ropienka – Bieszczady Jankowce
Otryt Lutowiska – LKS Czaszyn
LKS Tyrawa Wołoska – LKS Górzanka
pauza: Pogórze Srogów Górny


13 września – 5. kolejka

LKS Górzanka – Osława Zagórz
LKS Czaszyn – LKS Tyrawa Wołoska
Bieszczady Jankowce –     Otryt Lutowiska
Zalew Myczkowce – Krokus Ropienka
LKS II Pisarowce – Pogórze Srogów Górny
pauza: ULKS Czerteż


20 września – 6. kolejka

Osława Zagórz – Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż – LKS II Pisarowce
Otryt Lutowiska – Zalew Myczkowce
LKS Tyrawa Wołoska – Bieszczady Jankowce
LKS Górzanka – LKS Czaszyn
pauza: Krokus Ropienka


27 września – 7. kolejka

LKS Czaszyn – Osława Zagórz
Bieszczady Jankowce – LKS Górzanka
Zalew Myczkowce – LKS Tyrawa Wołoska
LKS II Pisarowce – Krokus Ropienka
Pogórze Srogów Górny – ULKS Czerteż
pauza: Otryt Lutowiska


4 października – 8. kolejka

Osława Zagórz – ULKS Czerteż
Krokus Ropienka – Pogórze Srogów Górny
Otryt Lutowiska – LKS II Pisarowce
LKS Górzanka – Zalew Myczkowce
LKS Czaszyn – Bieszczady Jankowce
pauza: LKS Tyrawa Wołoska


11 października – 9. kolejka

Bieszczady Jankowce – Osława Zagórz
Zalew Myczkowce – LKS Czaszyn
LKS II Pisarowce – LKS Tyrawa Wołoska
Pogórze Srogów Górny – Otryt Lutowiska
ULKS Czerteż – Krokus Ropienka
pauza: LKS Górzanka


18 października – 10. kolejka

Osława Zagórz – Krokus Ropienka
Otryt Lutowiska – ULKS Czerteż
LKS Tyrawa Wołoska – Pogórze Srogów Górny
LKS Górzanka –     LKS II Pisarowce
Bieszczady Jankowce – Zalew Myczkowce
pauza: LKS Czaszyn


25 października – 11. kolejka

Zalew Myczkowce – Osława Zagórz
LKS II Pisarowce – LKS Czaszyn
Pogórze Srogów Górny – LKS Górzanka
ULKS Czerteż –     LKS Tyrawa Wołoska
Krokus Ropienka – Otryt Lutowiska
Remix Niebieszczany – LKS Odrzechowa
Orkan Markowce – LKS Olszanica
pauza: Bieszczady Jankowce




foto

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu Esanok.pl .

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich i o zakazie naruszania praw osób trzecich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej e-mail’a. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści e-mail’a oświadczenie o wyrażeniu zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. Osoba, która z naruszeniem prawa, umieściła fotografie może ponieść odpowiedzialność odszkodowawczą wobec poszkodowanego. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji lub innym właściwym instytucjom wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej. W razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze umieszczonej fotografii lub związanej z nimi działalności redakcja niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych fotografii.

red.

29-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:






Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.