REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

Podawał się za mnicha buddyjskiego. W rzeczywistości był poszukiwany listem gończym

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Wojtkowej zatrzymali w poniedziałek 17 sierpnia mężczyznę poszukiwanego od prawie roku przez wymiar sprawiedliwości. 48 – latek próbował uniknąć odpowiedzialności karnej podając się za mnicha buddyjskiego.

Strażnicy graniczni w miejscowości Wojtkowa wylegitymowali dziwnie wyglądającego mężczyznę . Był on ubrany w strój przypominający habit zakonny i był bosy. Mężczyzna posiadł dowód osobisty, funkcjonariuszom Straży Granicznej powiedział, że jest mnichem buddyjskim i udaje się na koncert do Ustrzyk Górnych. Strażnicy graniczni szybko ustalili, że 48 – latek w rzeczywistości jest mieszkańcem województwa świętokrzyskiego i jest poszukiwany od października ubiegłego roku przez tamtejsze organy sprawiedliwości celem odbycia kary pozbawienia wolności – łącznie 30 dni. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przekazali go policjantom z KPP w Ustrzykach Dolnych.

bosg

BOSG

19-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)