REKLAMA
REKLAMA

Podawał się za mnicha buddyjskiego. W rzeczywistości był poszukiwany listem gończym

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Wojtkowej zatrzymali w poniedziałek 17 sierpnia mężczyznę poszukiwanego od prawie roku przez wymiar sprawiedliwości. 48 – latek próbował uniknąć odpowiedzialności karnej podając się za mnicha buddyjskiego.

Strażnicy graniczni w miejscowości Wojtkowa wylegitymowali dziwnie wyglądającego mężczyznę . Był on ubrany w strój przypominający habit zakonny i był bosy. Mężczyzna posiadł dowód osobisty, funkcjonariuszom Straży Granicznej powiedział, że jest mnichem buddyjskim i udaje się na koncert do Ustrzyk Górnych. Strażnicy graniczni szybko ustalili, że 48 – latek w rzeczywistości jest mieszkańcem województwa świętokrzyskiego i jest poszukiwany od października ubiegłego roku przez tamtejsze organy sprawiedliwości celem odbycia kary pozbawienia wolności – łącznie 30 dni. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przekazali go policjantom z KPP w Ustrzykach Dolnych.

bosg

BOSG

19-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)