REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Podczas Pikniku Rodzinnego i Motoserca udało się zebrać 8 tys. zł (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wszyscy jeszcze pamiętamy jak dobrą zabawę zaserwowała nam Fundacja ,,Czas Nadziei” oraz Klub Motocyklowy ,,Pirates of Roads”. Organizatorom udało się połączyć przyjemne z pożytecznym.

Podczas imprezy udało się zebrać 8 tysięcy złotych. Wszystkie te pieniądze zostaną przekazane na podopiecznych Fundacji ,,Czas Nadziei”. Jednak nie pieniądze były głównym celem.

Po raz pierwszy połączyliśmy siły z Klubem Motocyklowym, dzięki czemu udało nam się zorganizować więcej atrakcji. Mieliśmy wspólny cel, co zaowocowało wysoką frekwencją – mówi Rafał Jasiński, Prezes Fundacji. – Podczas Pikniku Rodzinnego najważniejsze nie są pieniądze, tylko wspólne spędzanie wolnego czasu. Zorganizowaliśmy sporo darmowych atrakcji, dlatego wszyscy mogli się świetnie bawić. W trakcie Pikniku nie są najważniejsze pieniądze, ale ludzie, którzy biorą w nim udział i tworzą tą wyjątkową atmosferę.

Obecnie pod opieką Fundacji znajduje się 8 rodzin. Jak zaznacza sam Rafał Jasiński:
Naszym celem jest pomoc rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej ze względu na długotrwałą chorobę dzieci. Często bywa tak, że podczas choroby jedno z rodziców stale przebywa w klinice. My wspieramy takie osoby oraz refundujemy koszty ich utrzymania.

W minioną sobotę miał miejsce również koncert charytatywny dla Adriana, który także jest podopiecznym fundacji. Nie są jeszcze znane kwoty, jakie udało się zebrać, ale wiadomo, że rehabilitacja Adriana, kosztuje 12 tysięcy złotych.

Red.

30-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)