REKLAMA
REKLAMA

Porywisty wiatr i połamane drzewa. 12 interwencji straży pożarnej

SANOK / PODKARPACIE. Podczas wczorajszej burzy z silnym wiatrem sanoccy strażacy interweniowali 12 razy. Na szczęście bilans strat nie jest wielki.

W większości podejmowane przez strażaków interwencje dotyczyły prac związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru, czyli usuwanie drzew i konarów.

Dwie podejmowane przez strażaków interwencje miały miejsce w miejscowości Poręby koło Beska. Tam drzewo uderzyło częścią korony w dach budynku w całości pokrytego eternitem. Mocno uszkodzony zadaszenie zostało przez strażaków z Beska zabezpieczone folią tak, aby woda nie wlewała się do strychu budynku.

W wyniku silnego wiatru drzewo uszkodziło linię energetyczną. Na miejscu pojawili się także pracownicy zakładu energetycznego. Uszkodzona linia doprowadziła do zwarcia i samozapłonu skrzynki, co stanowiło zagrożenie dla budynku.

Jak zapowiadają meteorolodzy, dzisiejsze popołudnie ma być spokojne. Front burzowy opuścił nasz region, więc nie ma już zagrożenia kolejnymi burzami.

piorun1

Red.
foto: archiwum eSanok.pl

09-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)