REKLAMA
REKLAMA

Porywisty wiatr i połamane drzewa. 12 interwencji straży pożarnej

SANOK / PODKARPACIE. Podczas wczorajszej burzy z silnym wiatrem sanoccy strażacy interweniowali 12 razy. Na szczęście bilans strat nie jest wielki.

W większości podejmowane przez strażaków interwencje dotyczyły prac związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru, czyli usuwanie drzew i konarów.

Dwie podejmowane przez strażaków interwencje miały miejsce w miejscowości Poręby koło Beska. Tam drzewo uderzyło częścią korony w dach budynku w całości pokrytego eternitem. Mocno uszkodzony zadaszenie zostało przez strażaków z Beska zabezpieczone folią tak, aby woda nie wlewała się do strychu budynku.

W wyniku silnego wiatru drzewo uszkodziło linię energetyczną. Na miejscu pojawili się także pracownicy zakładu energetycznego. Uszkodzona linia doprowadziła do zwarcia i samozapłonu skrzynki, co stanowiło zagrożenie dla budynku.

Jak zapowiadają meteorolodzy, dzisiejsze popołudnie ma być spokojne. Front burzowy opuścił nasz region, więc nie ma już zagrożenia kolejnymi burzami.

piorun1

Red.
foto: archiwum eSanok.pl

09-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)