REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Pożar budynku mieszkalnego w Humniskach

HUMNISKA / PODKARPACIE. 16 sierpnia o godz. 01:49 dyżurny PSK Brzozów otrzymał zgłoszenie o pożarze drewnianego budynku. Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej. Walka z ogniem trwała trzy godziny.

Dyżurny PSK Brzozów po otrzymaniu informacji o palącym się budynku, na miejsce zdarzenia zadysponował zastępy JRG Brzozów, OSP Grabownica Starzeńska, OSP Humniska, OSP Przysietnica, OSP Turze Pole i OSP Górki. Po przybyciu na miejsce, strażacy zastali palący się, niezamieszkały obecnie budynek. Zastępy JRG Brzozów zabezpieczyły miejsce pożaru. Ratownicy odłączyli dopływ prądu i gazu.

Wraz z upływem czasu na miejsce przybywały kolejne jednostki OSP, które sukcesywnie pomagały w interwencji. Strażacy skierowali jeden prąd wody na palący się budynek oraz jeden na obiekt gospodarczy znajdujący się tuż obok. Na miejsce przyjechało również pogotowie energetyczne, gazowe oraz patrol Policji. Po przeszukaniu budynku ratownicy wykluczyli obecność osób wewnątrz.

Spaleniu uległy ściany, dach oraz część stropu. Strażacy wraz z ratownikami rozebrali nadpalone części konstrukcji budynku. Działania trwały około trzech godzin.

Red.

18-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)