REKLAMA
REKLAMA

PTTK ZAPRASZA: W niedzielę z przewodnikiem za miasto (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jak co tydzień przewodnicy PTTK zapraszają na ,,Niedzielę za miastem”. W tym tygodniu piesza wycieczka pod hasłem ,,Przemyśl znany i nieznany”.

W programie:
– przejazd na trasie: Sanok – Tyrawa Wołoska – Bircza – Krasiczyn – Przemyśl,
– spacer po Przemyślu: Brama Sanocka Dolna i Górna (fragment pierścienia wewnętrznego Twierdzy Przemyśl) – Zamek Kazimierzowski (zewnątrz) – zabytkowa zabudowa rynku – podziemna trasa turystyczna – dworzec kolejowy – Zniesienie (miejsce widokowe oraz tor saneczkowy).
– w trakcie spaceru czas wolny (możliwość zwiedzenia Muzeum Dzwonów i Fajek).

Wpisowe:Wedding
– 25 zł (Dzieci i Członkowie PTTK)
– 30 zł (Przyszli Członkowie PTTK :) )

Świadczenia:
– przejazd i ubezpieczenie NNW
– Bezpłatna usługa przewodnicka – Jerzy Szlachcic.

Każdy z uczestników powinien posiadać:
– wyżywienie oraz picie (we własnym zakresie),
– pieniądze na bilety wstępu: podziemna trasa turystyczna (N – 4 zł, U – 2 zł), oraz dodatkowo dla chętnych: Muzeum Dzwonów i Fajek (N – 10 zł, U – 5 zł), tor saneczkowy (4 zł/zjazd).

Serdecznie zapraszam na niedzielny spacer po Przemyślu – najstarszym i najpiękniejszym mieście na Podkarpaciu. W trakcie spaceru zwiedzimy fragment pierścienia wewnętrznego Twierdzy Przemyśl, zamek kazimierzowski, najciekawsze świątynie, rynek miejski, zejdziemy do podziemi, a także zajrzymy na jeden z najpiękniejszych dworców kolejowych. W czasie wolnym chętni będą mieli okazję zwiedzić jedyne w Polsce Muzeum Fajek i Dzwonów. Na zakończenie obejrzymy panoramę miasta i najbliższych okolic ze wzgórza Zniesienie. Najmłodsi uczestnicy i nieco starsi również będą mieli możliwość sprawdzenia się na torze saneczkowym. Przemyśl i przyjedź! Nie przegap okazji ;-) – zachęca Jerzy Szlachcic .

Patronem medialnym cyklu wycieczek jest portal eSanok.pl oraz Tygodnik Sanocki.

Uwaga!!! Obowiązkowe zapisy w biurze Oddziału PTTK (ul. 3 Maja 2) w Sanoku    lub pod nr tel. 134632171 do dnia 10.07.2015 r. (piątek).

Zbiórka uczestników na parkingu pod Kauflandem (ul. Królowej Bony 10) w Sanoku o godz. 07:45. Wyjazd o godz. 08:00. Powrót do Sanoka i zakończenie wycieczki około godz. 17.00.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych przyczyn niezależnych.

pttk

Zeszłotygodniowe wyprawy rowerowe, kajakowe oraz piesze.

10-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)