REKLAMA
REKLAMA

PTTK ZAPRASZA: W niedzielę z przewodnikiem za miasto (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jak co tydzień przewodnicy PTTK zapraszają na ,,Niedzielę za miastem”. W tym tygodniu piesza wycieczka pod hasłem ,,Przemyśl znany i nieznany”.

W programie:
– przejazd na trasie: Sanok – Tyrawa Wołoska – Bircza – Krasiczyn – Przemyśl,
– spacer po Przemyślu: Brama Sanocka Dolna i Górna (fragment pierścienia wewnętrznego Twierdzy Przemyśl) – Zamek Kazimierzowski (zewnątrz) – zabytkowa zabudowa rynku – podziemna trasa turystyczna – dworzec kolejowy – Zniesienie (miejsce widokowe oraz tor saneczkowy).
– w trakcie spaceru czas wolny (możliwość zwiedzenia Muzeum Dzwonów i Fajek).

Wpisowe:Wedding
– 25 zł (Dzieci i Członkowie PTTK)
– 30 zł (Przyszli Członkowie PTTK :) )

Świadczenia:
– przejazd i ubezpieczenie NNW
– Bezpłatna usługa przewodnicka – Jerzy Szlachcic.

Każdy z uczestników powinien posiadać:
– wyżywienie oraz picie (we własnym zakresie),
– pieniądze na bilety wstępu: podziemna trasa turystyczna (N – 4 zł, U – 2 zł), oraz dodatkowo dla chętnych: Muzeum Dzwonów i Fajek (N – 10 zł, U – 5 zł), tor saneczkowy (4 zł/zjazd).

Serdecznie zapraszam na niedzielny spacer po Przemyślu – najstarszym i najpiękniejszym mieście na Podkarpaciu. W trakcie spaceru zwiedzimy fragment pierścienia wewnętrznego Twierdzy Przemyśl, zamek kazimierzowski, najciekawsze świątynie, rynek miejski, zejdziemy do podziemi, a także zajrzymy na jeden z najpiękniejszych dworców kolejowych. W czasie wolnym chętni będą mieli okazję zwiedzić jedyne w Polsce Muzeum Fajek i Dzwonów. Na zakończenie obejrzymy panoramę miasta i najbliższych okolic ze wzgórza Zniesienie. Najmłodsi uczestnicy i nieco starsi również będą mieli możliwość sprawdzenia się na torze saneczkowym. Przemyśl i przyjedź! Nie przegap okazji ;-) – zachęca Jerzy Szlachcic .

Patronem medialnym cyklu wycieczek jest portal eSanok.pl oraz Tygodnik Sanocki.

Uwaga!!! Obowiązkowe zapisy w biurze Oddziału PTTK (ul. 3 Maja 2) w Sanoku    lub pod nr tel. 134632171 do dnia 10.07.2015 r. (piątek).

Zbiórka uczestników na parkingu pod Kauflandem (ul. Królowej Bony 10) w Sanoku o godz. 07:45. Wyjazd o godz. 08:00. Powrót do Sanoka i zakończenie wycieczki około godz. 17.00.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych przyczyn niezależnych.

pttk

Zeszłotygodniowe wyprawy rowerowe, kajakowe oraz piesze.

10-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)