REKLAMA
REKLAMA

PWSZ: Sukcesy sanockiego AZS-u (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Studenci PWSZ w Sanoku zrzeszeni w KU AZS wzięli udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w pływaniu. W klasyfikacji ogólnej kobiet plasując się na 4. miejscu, wyprzedzając PWSZ Krosno i PWSTE Jarosław, w klasyfikacji ogólnej mężczyzn zajmując 5. miejsce, również przed PWSZ Krosno i PWSTE Jarosław.

Przedstawiamy wyniki  studentów w klasyfikacjach indywidualnych kobiet i mężczyzn:

Spośród drużyny kobiet Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Sanok, w składzie Maja Bielecka – studentka ratownictwa medycznego, Edyta Wojtowicz – studentka ratownictwa medycznego oraz Monika Niemiec – studentka pracy socjalnej z elementami organizacji i zarządzania, Maja Bielecka zajęła 1. miejsce w stylu motylkowym na 50 m oraz 3. miejsce w stylu dowolnym na 50 m, Edyta Wojtowicz uplasowała się na 9. pozycji w stylu klasycznym na 50 m oraz na 10. pozycji w stylu dowolnym  na 50 m, Monika Niemiec była 9. w stylu grzbietowym na 50 m.

Wyniki indywidualne w kategorii mężczyzn Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Sanok, drużyny w składzie: Michał Bieleń – student ratownictwa medycznego, Michał Szmyd – student pielęgniarstwa, Artur Sobiło – student ratownictwa medycznego, Rafał Piórkowski – student ratownictwa medycznego, Marian Wójcik – student pielęgniarstwa, przedstawiają się następująco: Michał Bieleń zajął 11. miejsce w stylu dowolnym na 50 m oraz 7. miejsce w stylu zmiennym na 100 m, Michał Szmyd uplasował się na 12. pozycji w stylu dowolnym na 50 m oraz również na 12. pozycji w stylu klasycznym na 50 m, Artur Sobiło był 15. w stylu dowolnym na 50 m i 14. w stylu grzbietowym na 50 m, Rafał Piórkowski zajął 9. miejsce w stylu klasycznym na 50 m i 11. w stylu motylkowym na 50 m, Marian Wójcik uplasował się na 15. pozycji w stylu grzbietowym na 50 m. Sztafeta mężczyzn 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie: Michał Bieleń, Michał Szmyd, Artur Sobiło, Rafał Piórkowski zajęła 6. miejsce.

Po zawodach, Rektor PWSZ Sanok doc. dr Elżbieta Cipora złożyła osobiste gratulacje zawodnikom, ich trenerom – a jednocześnie nauczycielom akademickim wychowania fizycznego w PWSZ – Oraz prezesowi Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Sanok. Wręczając sportowcom i ich opiekunom listy gratulacyjne, Pani Rektor podkreśliła znaczenie sportu i zdrowego trybu życia dla każdego człowieka. Zaznaczyła, że promocja siebie również poprzez sport sprzyja rozwojowi nie tylko ciała, ale i ducha. Pani Rektor podziękowała zebranym za godne reprezentowanie sanockiej Uczelni, zachęcając do udziału kolejnych wydarzeniach sportowych.

źródło: materiały nadesłane

19-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook