REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 25-latek potrącony na przejściu dla pieszych

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło przed skrzyżowaniem ulic Dmowskiego i Jana Pawła II w Sanoku. 25-letni mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych. Ranny pieszy został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godzinie 19 przed skrzyżowaniem ulic Dmowskiego i Jana Pawła II w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym fordem, jadąc w kierunku ronda, potrącił pieszego znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Poszkodowany 25-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierującym okazał się 42-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia dokładnych przyczyn i przebiegu zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

źródło: KPP Sanok

wypadek kwp

30-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)