REKLAMA
REKLAMA

Sanok będzie miał drużynę w IV lidze. Zagrają wychowankowie

SANOK / PODKARPACIE. Oprócz drużyny, która będzie walczyć o awans do I ligi, działacze TSV Sanok zdecydowali się zgłosić zespół do rozgrywek IV ligi. Zagrają w nim wychowankowie klubu oraz zawodnicy zaproszeni do gry przez Dorotę Kondyjowską, która obejmie funkcję trenera.

Włodarze TSV Sanok postawili na czwartoligowy zespół co najmniej z dwóch powodów. Pierwszym jest brak wystarczającej liczby juniorów, aby zgłosić tę grupę wiekową do rozgrywek wojewódzkich. Drugim – utrzymanie w rytmie treningowym i meczowym wychowanków klubu w wieku seniora. W razie potrzeby mieliby oni wspomóc zespół, który w przyszłym sezonie ma się bić o I ligę.

Propozycję gry otrzymali wszyscy nasi wychowankowie, łącznie z juniorami – zaznacza Robert Hnat, prezes TSV Sanok.

Trenerem czwartoligowej drużyny została Dorota Kondyjowska, która prowadziła lub współprowadziła seniorów z Sanoka w dwóch ostatnich sezonach.

Z dużą dozą pewności można przypuszczać, że w stawce ekip zgłoszonych do IV ligi sanoczanie będą się wyróżniać. Jeśli na grę zdecydują się siatkarze, którzy kilka miesięcy temu cieszyli się ze zwycięstwa w II lidze, TSV będzie można stawiać w roli faworyta do awansu do III ligi.

W poprzedniej edycji czwartoligowych rozgrywek rywalizowało 14 zespołów. Awans do wyższej klasy wywalczyły drużyny z Rzeszowa i Oleszyc.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

TSV ma jasny cel: „Liczy się tylko awans”. Hit transferowy potwierdzony (FILM)

133foto: Jakub Stefanowski

15-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)