REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ prawie gotowe. „Imponujący obiekt” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Już tylko tydzień pozostał do oficjalnego otwarcia Centrum Sportowo-Dydaktycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. W obiekcie przeprowadzane są ostatnie prace. Jako jedni z pierwszych halę przetestowali sanoccy siatkarze, którzy nie kryli zachwytu nad nowym obiektem.

Nowy rok akademicki za pasem, w nowej hali sportowej PWSZ w Sanoku trwają więc ostatnie prace poprzedzające oficjalne otwarcie obiektu. Pracownicy robią porządki, dowożone jest wyposażenie poszczególnych pomieszczeń. Centrum Sportowo-Dydaktyczne, bo tak nazywa się hala, to nie tylko pełnowymiarowa sala, ale również siłownia, salon rehabilitacji, sala fitness i aula.

Budynek robi wrażenie. Słów uznania dla hali, która będzie służyła studentom, ale również mieszkańcom Sanoka nie kryli siatkarze TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok, którzy jako jedni z pierwszych mieli okazję przeprowadzić trening w sportowym centrum PWSZ. – Imponujący obiekt – mówili.

Zgodnie z planem inwestycja pochłonęła 16 mln zł. 6,5 mln zł przekazał Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Oficjalne otwarcie zaplanowano na 1 października w ramach inauguracji roku akademickiego 2015/2016. W programie: występ orkiestry Avanti, wręczenie odznaczeń oraz mecz pokazowy siatkarzy pomiędzy TSV Mansard Trans-Gaz Travel i Avią Świdnik. Wkrótce więcej informacji związanych z uroczystym rozpoczęciem nauki przez sanockich żaków.

24-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)