REKLAMA
REKLAMA

Wysokie zwycięstwa w 10. kolejce Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK / PODKARPACIE. 10. kolejka SLU upłynęła pod znakiem wysokich, zdecydowanych zwycięstw. Swoje mecze wygrały drużyny: Esanok.pl, Interq, Drozd Wodnik oraz TG Sokół i Forest. Skorzystali na tym szczególnie zawodnicy ostatniego z zespołów, którzy zanotowali awans w tabeli o dwa miejsca.

Patronat nad Sanocką Ligą Unihokeja objął portal Esanok.pl. Więcej informacji na temat rozgrywek na stronie: Unihokej.esanok.pl.

10. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja

Gimnazjum nr 3 Sanok – Drozd Wodnik 2:12 (1:6, 1:6)

01:17 0 : 1 Mariusz Kopczyński – Tomasz Sokołowski
04:22 0 : 2 Łukasz Łosiak – Tomasz Sokołowski
05:22 1 : 2 Kacper Cęgiel – Piotr Gomułka
05:52 1 : 3 Tomasz Sokołowski
07:21 1 : 4 Krzysztof Kadubiec – Tomasz Sokołowski
08:14 1 : 5 Krzysztof Kadubiec – Michał Leś
10:57 1 : 6 Tomasz Sokołowski – Krzysztof Kadubiec
14:28 1 : 7 Tomasz Sokołowski – Mariusz Kopczyński
17:11 2 : 7 Milczanowski Adrian – Patryk Myćka
17:40 2 : 8 Michał Leś – Krzysztof Kadubiec
19:23 2 : 9 Mariusz Kopczyński – Krzysztof Kadubiec
22:38 2 : 10 Michał Leś – Mariusz Kopczyński
24:57 2 : 11 Michał Leś – Tomasz Sokołowski
26:32 2 : 12 Krzysztof Kadłubiec – Michał Leś

Kary: 2­-0 min.


AKSU Polska – TG Sokół Sanok 3:7 (4:0, 3:3)

03:21 1 : 0 Michał Jarzec
05:06 2 : 0 Damian Łukowski – Przemysław Dębiński
08:01 3 : 0 Przemysław Dębiński – Damian Łukowski
12:45 4 : 0 Michał Nazarkiewicz
15:38 4 : 1 Łukasz Miranowicz – Łukasz Pelczarski
19:46 5 : 1 Michał Nazarkiewicz – Jakub Sujkowski
22:31 5 : 2 Damian Hański – Krzysztof Sośnicki
24:17 5 : 3 Damian Hański – Łukasz Miranowicz
26:43 6 : 3 Jakub Sujkowski
26:58 7 : 3 Michał Nazarkiewicz – Jakub Sujkowski

Kary: 0­-0 min.


AZS PWSZ Sanok – Interq 2:12 (0:8, 2:4)

01:41 0 : 1 Radosław Bomba – Michał Ambicki
04:46 0 : 2 Paweł Muszański – Radosław Sawicki
05:38 0 : 3 Hubert Popiel – Paweł Muszański
07:18 0 : 4 Radosław Bomba – Michał Ambicki
07:46 0 : 5 Radosław Bomba – Michał Ambicki
08:18 0 : 6 Paweł Muszański – Michał Ambicki
10:27 0 : 7 Radosław Sawicki – Radosław Bomba
13:47 0 : 8 Michał Janik
16:04 0 : 9 Radosław Sawicki – Michał Ambicki
19:44 1 : 9 Karol Hydzik – Maciej Bruwicki
21:33 1 : 10 Radosław Sawicki – Michał Ambicki
21:52 1 : 11 Michał Ambicki
23:16 1 : 12 Hubert Popiel – Paweł Muszański
25:44 2 : 12 Hubert Niemiec

Kary: 0-­2 min.


El-Bud – Esanok.pl 3:13 (1:4, 2:9)

00:28 0 : 1 Piotr Karnas – Damian Popek
01:02 1 : 1 Piotr Zadylak – Kamil Ziemba
02:42 1 : 2 Jakub Mołoń – Damian Popek
07:42 1 : 3 Piotr Karnas – Jakub Mołoń
12:56 1 : 4 Damian Popek – Tomasz Rudy
14:17 2 : 4 Piotr Zadylak – Mariusz Zacharski
14:51 2 : 5 Piotr Karnas – Damian Popek
18:01 3 : 5 Kamil Ziemba
18:45 3 : 6 Tomasz Rudy
19:20 3 : 7 Piotr Karnas – Tomasz Rudy
22:03 3 : 8 Piotr Karnas
24:11 3 : 9 Tomasz Rudy – Piotr Karnas
24:48 3 : 10 Damian Popek – Marcin Szczudlik
25:11 3 : 11 Damian Popek – Marcin Szczudlik
26:23 3 : 12 Marcin Szczudlik – Damian Popek
26:41 3 : 13 Marcin Szczudlik

Kary: 0­-0 min.


Forest Systemy Uszczelnień – Automania 11:4 (3:3, 8:1)

01:56 1 : 0 Bartłomiej Milczanowski
02:38 1 : 1 Rafał Słomiana Tomasz Słomiana
03:34 2 : 1 Piotr Naparło Damian Krystyński
04:26 2 : 2 Konrad Filipek
05:17 2 : 3 Dominik Januszczak
06:23 3 : 3 Piotr Naparło Bartłomiej Milczanowski
15:46 4 : 3 Piotr Stec
17:40 5 : 3 Bartłomiej Milczanowski Konrad Jaklik
19:22 6 : 3 Piotr Naparło Piotr Stec
24:43 7 : 3 Piotr Naparło Bartłomiej Milczanowski
25:21 8 : 3 Piotr Naparło Konrad Jaklik
26:50 9 : 3 Piotr Stec Bartłomiej Milczanowski
27:06 9 : 4 Dominik Januszczak
27:44 10 : 4 Przemysław Kot Piotr Naparło
27:50 11 : 4 Przemysław Kot

Kary: 0­-0 min.


Tabela Sanockiej Ligi Unihokeja

Tabela po 10. kolejce


11. kolejka (19.01.2015)

16:10 FOREST Systemy Uszczelnień (5) – Gimnazjum nr 3 Sanok (10)
16:50 DROZD Wodnik (3) – Sokół Sanok (4)
17:30 InterQ (2) – AKSU Polska (9)
18:10 Automania (6) – Esanok.pl (1)
18:50 AZS PWSZ Sanok (7) – El-Bud (8)

* w nawiasach aktualne miejsce w tabeli

Mecze rozgrywane są w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej.


Terminarz do zakończenia sezonu zasadniczego SLU:

Runda 2 – 19.01.2015
16:10 FOREST SU – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – Sokół Sanok
17:30 InterQ – AKSU Polska
18:10 Automania – eSanok.pl
18:50 AZS PWSZ Sanok – El-Bud

Runda 3 – 26.01.2015
16:10 Gim nr 3 – eSanok.pl
16:50 AZS PWSZ Sanok – Automania
17:30 El-Bud – InterQ
18:10 FOREST SU – Sokół Sanok
18:50 AKSU Polska – DROZD Wodnik

Runda 4 – 2.02.2015
16:10 AZS PWSZ Sanok – Gim nr 3
16:50 El-Bud – Automania
17:30 InterQ – DROZD Wodnik
18:10 AKSU Polska – FOREST SU
18:50 eSanok.pl – Sokół Sanok

Runda 5 – 9.02.2015
16:10 El-Bud – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – FOREST SU
17:30 Automania – InterQ
18:10 AZS PWSZ Sanok- Sokół Sanok
18:50 AKSU Polska – eSanok.pl

Runda 6 – 16.02.2015
16:10 Automania – Gim nr 3
16:50 El-Bud – Sokół Sanok
17:30 FOREST SU – InterQ
18:10 AZS PWSZ Sanok – AKSU Polska
18:50 DROZD Wodnik – eSanok.pl

Runda 7 – 23.02.2015
16:10 Gim nr 3 – InterQ
16:50 FOREST SU – eSanok.pl
17:30 Automania – Sokół Sanok
18:10 AZS PWSZ Sanok – DROZD Wodnik
18:50 AKSU Polska – El-Bud

Runda 8 – 2.03.2015
16:10 Gim nr 3 – Sokół Sanok
16:50 AKSU Polska – Automania
17:30 InterQ – eSanok.pl
18:10 AZS PWSZ Sanok – FOREST SU
18:50 El-Bud – DROZD Wodnik

Runda 9 – 9.03.2015
16:10 AKSU Polska – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – Automania
17:30 InterQ – Sokół Sanok
18:10 El-Bud – FOREST SU
18:50 AZS PWSZ Sanok – eSanok.pl

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: flickr.com / benoist olivier

14-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)