REKLAMA
REKLAMA

SIATKÓWKA: Prezent dla kibiców. Transmisje na żywo wszystkich spotkań TSV Mansard Trans-Gaz Travel

SANOK / PODKARPACIE. Drugi sezon z rzędu kibice sanockiej siatkówki, którzy nie będą mieli możliwości oglądania spotkań z udziałem TSV z wysokości trybun, będą mogli liczyć na bezpośrednią transmisję internetową zarówno z meczów w Sanoku, jak i tych wyjazdowych.

ts

Patronem medialnym TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok jest portal Esanok.pl.

Od wielu lat włodarze TSV podkreślają, że każdy kolejny sezon ma być krokiem do przodu dla sanockiej siatkówki. I tak rzeczywiście jest. Z roku na rok drużyna wzmacnia się sportowo, a klub organizacyjnie. Sanok już na stałe wpisał się w mapę mocnych ośrodków siatkarskich w kraju, o czym świadczą choćby opinie samych zawodników, szukających tutaj szansy na grę.

Jednym z organizacyjnych atutów klubu było wprowadzenie otwartych relacji na żywo ze spotkań rozgrywanych przed własną publicznością oraz pojedynków wyjazdowych. Miło nam poinformować, że ta forma współpracy z portalem Esanok.pl, będzie kontynuowana również w sezonie 2015/2016. Sympatycy siatkówki znów będą mieli okazję przeżywać meczowe emocje wspólnie z sanockimi siatkarzami nawet wtedy, gdy nie uda się im dotrzeć na miejsce rozgrywania spotkania. Wszystkie transmisje będą bezpłatne.

Zaczynamy już w najbliższą sobotę inauguracyjnym pojedynkiem TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok z beniaminkiem rozgrywek II ligi LKPSem Lublin. Mecz zostanie rozegrany w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. Początek o godzinie 17:00. Transmisja rozpocznie się o godzinie 16:50. Serdecznie zapraszamy.

Więcej o meczu:

W sobotę pierwszy mecz siatkarzy TSV. Sanok faworytem do awansu

Szczegóły dotyczące transmisji na żywo ze spotkania TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok – LKPS Lublin wkrótce na naszym portalu.

W tej hali swoje mecze rozgrywać będą siatkarze TSV. Inauguracja rozgrywek II ligi będzie pierwszym tej rangi wydarzeniem w nowoczesnym obiekcie PWSZ w Sanoku.

46foto: Jakub Stefanowski

25-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)