REKLAMA
REKLAMA

Sanocka Liga Unihokeja esanok.pl nie zwalnia tempa

SANOK / PODKARPACIE. Za nami 11. odsłona zmagań w Sanockiej Lidze Unihokeja Esanok.pl. Wygrane przydały się szczególnie zespołom AZS PWSZ Sanok i TG Sokół Sanok, które awansowały w tabeli. Tym razem, nie było ani jednej dwucyfrówki.

Patronat nad Sanocką Ligą Unihokeja objął portal Esanok.pl. Więcej informacji na temat rozgrywek na stronie: Unihokej.esanok.pl.

11. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja esanok.pl

GIMNAZJUM NR 3 – FOREST SC TEAM  2-8 (1:2, 1:6)

08:01    0 : 1    Konrad Jaklik – Piotr Zadylak
13:07    1 : 2    Patryk Myćka – Maciej Witan
14:58    1 : 3    Piotr Stec
16:02    2 : 3    Folek Filip – Piotr Gomułka
17:45    2 : 4    Konrad Jaklik – Piotr Naparło
19:01    2 : 5    Bartłomiej Milczanowski – Przemysław Kot
19:17    2 : 6    Bartłomiej Milczanowski
24:56    2 : 7    Bartłomiej Milczanowski
27:57    2 : 8    Bartłomiej Milczanowski – Piotr Stec

Kary: 2-0 min.

TG SOKÓŁ -DROZD WODNIK 6-4 (4:1, 2:3)

01:40    1 : 0    Michał Jarzec – Jakub Sujkowski
03:58    1 : 1    Maciej Czech – Tomasz Sokołowski
06:44    2 : 1    Michał Nazarkiewicz
11:42    3 : 1    Jakub Sujkowski – Przemysław Dębiński
12:43    4 : 1    Jakub Sujkowski – Damian Łukowski
17:33    5 : 1    Michał Nazarkiewicz – Jakub Sujkowski
18:46    5 : 2    Maciej Czech – Mariusz Kopczyński
22:09    6 : 2    Michał Jarzec
24:52    6 : 3    Krzysztof Kadubiec
27:09    6 : 4    Mariusz Kopczyński – Krzysztof Kadubiec

Kary: 2-2 min.

INTERQ – AKSU POLSKA 8-5 (4:2, 4:3)

01:14    0 : 1    Paweł Pelczarski
04:16    1 : 1    Damian Ciepły
06:04    2 : 1    Michał Janik – Michał Ambicki
07:44    3 : 1    Hubert Popiel
11:12    4 : 1    Hubert Popiel
12:20    4 : 2    Łukasz Miranowicz – Damian Hański
14:08    4 : 3    Paweł Pelczarski – Marcin Penar
15:01    5 : 3    Radosław Sawicki – Radosław Bomba
18:54    6 : 3    Michał Ambicki – Radosław Sawicki
21:15    6 : 4    Krzysztof Sośnicki – Paweł Pelczarski
21:54    7 : 4    Michał Janik – Radosław Sawicki
26:58    8 : 4    Hubert Popiel – Radosław Sawicki
27:37    8 : 5    Wojciech Rząsa

Kary: 0-0 min.

AUTOMANIA – ESANOK.PL  5-9 (0:6, 5:3)

01:34    0 : 1    Piotr Karnas
02:58    0 : 2    Tomasz Rudy – Gracjan Popek
04:40    0 : 3    Damian Popek – Piotr Karnas
06:01    0 : 4    Jakub Mołoń – Łukasz Lachiewicz
06:34    0 : 5    Tomasz Rudy – Gracjan Popek
07:43    0 : 6    Tomasz Rudy – Jakub Mołoń
17:37    0 : 7    Piotr Karnas – Marcin Szczudlik
20:18    1 : 7    Konrad Filipek – Rafał Słomiana
24:41    2 : 7    Konrad Filipek – Dominik Januszczak
23:49    2 : 8    Tomasz Rudy – Marcin Szczudlik
24:44    3 : 8    Konrad Filipek – Dominik Januszczak
25:52    4 : 8    Konrad Filipek – Rafał Słomiana
27:07    4 : 9    Marcin Szczudlik – Tomasz Rudy
25:44    5 : 9    Konrad Filipek – Tomasz Słomiana

Kary: 0-0 min.

AZS PWSZ SANOK – EL-BUD  6-5PK (5:1, 0:4)

01:12    1 : 0    Maciej Brukwicki – Karol Hydzik
01:40    2 : 0    Hubert Niemiec
02:46    2 : 1    Damian Hydzik – Dariusz Dorotniak
07:05    3 : 1    Hubert Niemiec
11:06    4 : 1    Hubert Niemiec – Maciej Brukwicki
13:56    5 : 1    Maciej Brukwicki
14:21    5 : 2    Damian Hydzik – Kamil Ziemba
15:59    5 : 3    Kamil Ziemba – Tomasz Dorotniak
17:05    5 : 4    Tomasz Dorotniak – Dariusz Dorotniak
25:23    5 : 5    Kamil Ziemba

Kary: 4-6 min.


Tabela Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl

Tabela po 11. kolejce


12. kolejka (26.01.2015)

16:10 Gimnazjum nr 3 (10) – Esanok.pl (1)
16:50 AZS PWSZ Sanok (6) – Automania (7)
17:30 El-Bud (8) – InterQ (2)
18:10 FOREST Systemy Uszczelnień (5) – TG Sokół Sanok (3)
18:50 AKSU Polska (9) – DROZD Wodnik (4)

* w nawiasach aktualne miejsce w tabeli

Mecze rozgrywane są w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej.


Terminarz do zakończenia sezonu zasadniczego SLU:

Runda 3 – 26.01.2015
16:10 Gim nr 3 – eSanok.pl
16:50 AZS PWSZ Sanok – Automania
17:30 El-Bud – InterQ
18:10 FOREST SU – Sokół Sanok
18:50 AKSU Polska – DROZD Wodnik

Runda 4 – 2.02.2015
16:10 AZS PWSZ Sanok – Gim nr 3
16:50 El-Bud – Automania
17:30 InterQ – DROZD Wodnik
18:10 AKSU Polska – FOREST SU
18:50 eSanok.pl – Sokół Sanok

Runda 5 – 9.02.2015
16:10 El-Bud – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – FOREST SU
17:30 Automania – InterQ
18:10 AZS PWSZ Sanok- Sokół Sanok
18:50 AKSU Polska – eSanok.pl

Runda 6 – 16.02.2015
16:10 Automania – Gim nr 3
16:50 El-Bud – Sokół Sanok
17:30 FOREST SU – InterQ
18:10 AZS PWSZ Sanok – AKSU Polska
18:50 DROZD Wodnik – eSanok.pl

Runda 7 – 23.02.2015
16:10 Gim nr 3 – InterQ
16:50 FOREST SU – eSanok.pl
17:30 Automania – Sokół Sanok
18:10 AZS PWSZ Sanok – DROZD Wodnik
18:50 AKSU Polska – El-Bud

Runda 8 – 2.03.2015
16:10 Gim nr 3 – Sokół Sanok
16:50 AKSU Polska – Automania
17:30 InterQ – eSanok.pl
18:10 AZS PWSZ Sanok – FOREST SU
18:50 El-Bud – DROZD Wodnik

Runda 9 – 9.03.2015
16:10 AKSU Polska – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – Automania
17:30 InterQ – Sokół Sanok
18:10 El-Bud – FOREST SU
18:50 AZS PWSZ Sanok – eSanok.pl

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: flickr.com / Boris Mann

 

24-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)