REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ GODZINA 20.00: Spartanie chcą podbić „Mam Talent”

WARSZAWA. W sobotę (5 bm.) Mirosław Kaźmierczak wraz ze swoją 7-letnią podopieczną Konstancją Iwańczyk powalczą o awans do kolejnego odcinka popularnego programu „Mam Talent”. Początek emocji już o godzinie 20:00 na antenie TVN-u.

Przed Agnieszką Chylińską, Małgorzatą Foremniak i Augustinem Egurollą sanoccy Spartanie z dużym powodzeniem zaprezentowali się w czerwcu. Teraz kolej na następny układ gimnastyczny połączony z akrobatyką sportową.

Mirosław Kaźmierczak trenuje młodą Konstancję od roku. Do sekcji UKS Spartanie zapisała ją mama, która od samego początku dostrzegała w córce duże zamiłowanie do sportu, a zarazem nieprzeciętny talent wyrażający się znakomitą koordynacją ruchową. Swoje umiejętności dobrze znani sanockiej publiczności zawodnicy będą mieli okazję po raz kolejny zaprezentować w Warszawie, gdzie powalczą o promocję do kolejnej części programu.

Popularny „Miro” prowadzi szkółkę od 1996 roku. Od dłuższego czasu jego podopieczni zdobywają medale mistrzostw Podkarpacia oraz mistrzostw Polski w gimnastyce sportowe, fitnessie i kulturystyce. Sam trener może poszczycić się między innymi srebrnym i brązowym krążkiem Mistrzostw Polski Weteranów w kulturystyce klasycznej.

Do gorącego dopingowania zapraszamy w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

mirek kaź

05-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)