REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ GODZINA 20.00: Spartanie chcą podbić „Mam Talent”

WARSZAWA. W sobotę (5 bm.) Mirosław Kaźmierczak wraz ze swoją 7-letnią podopieczną Konstancją Iwańczyk powalczą o awans do kolejnego odcinka popularnego programu „Mam Talent”. Początek emocji już o godzinie 20:00 na antenie TVN-u.

Przed Agnieszką Chylińską, Małgorzatą Foremniak i Augustinem Egurollą sanoccy Spartanie z dużym powodzeniem zaprezentowali się w czerwcu. Teraz kolej na następny układ gimnastyczny połączony z akrobatyką sportową.

Mirosław Kaźmierczak trenuje młodą Konstancję od roku. Do sekcji UKS Spartanie zapisała ją mama, która od samego początku dostrzegała w córce duże zamiłowanie do sportu, a zarazem nieprzeciętny talent wyrażający się znakomitą koordynacją ruchową. Swoje umiejętności dobrze znani sanockiej publiczności zawodnicy będą mieli okazję po raz kolejny zaprezentować w Warszawie, gdzie powalczą o promocję do kolejnej części programu.

Popularny „Miro” prowadzi szkółkę od 1996 roku. Od dłuższego czasu jego podopieczni zdobywają medale mistrzostw Podkarpacia oraz mistrzostw Polski w gimnastyce sportowe, fitnessie i kulturystyce. Sam trener może poszczycić się między innymi srebrnym i brązowym krążkiem Mistrzostw Polski Weteranów w kulturystyce klasycznej.

Do gorącego dopingowania zapraszamy w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

mirek kaź

05-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)