REKLAMA
REKLAMA

Sportowo i rodzinnie podczas pikniku w Wujskiem (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK: W niedzielę 14 czerwca 2015 roku na stadionie sportowym w miejscowości Wujskie odbył się piknik rodzinny.

Organizatorzy imprezy: Wójt Gminy Sanok, sołectwo  Wujskie, Szkoła Podstawowa w Załużu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku, zadbali o to aby zarówno dzieci jak i dorośli miło spędzili niedzielne popołudnie. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji – dmuchany zamek, trampolina, suchy basen, malowanie buzi oraz bańki mydlane. Na scenie z ciekawym programem wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Załużu.

Nauczyciele przygotowali również konkurencje sportowe w których rywalizowały całe rodziny. Na scenie dzieci mogły prezentować swoje talenty wokalne i recytatorskie. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali nagrody.

Ochotnicza Straż Pożarna z Tyrawy Wołoskiej i Wujskiego zademonstrowała akcję ratowniczą w pozorowanym wypadku drogowym. Strażacy gasili płonący samochód, a ratownicy medyczni udzielali pomocy poszkodowanym.

Z gorącym przyjęciem uczestników imprezy spotkały się występy zespołów Mażoretek  „Impuls” z Pakoszówki – grupy młodszej i starszej.

Uczestników pikniku utworami biesiadnymi bawiła  kapela „Biesiada”.
Na zakończenie pikniku, dorośli mogli bawić się na festynie przy muzyce zespołu „Bongo” z Sanoka.

materiał nadesłany

17-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)