REKLAMA
REKLAMA

Taniec, śpiew, akrobacje i magia… „G3ma talent” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pod  takim tytułem w Gimnazjum nr 3 w Sanoku odbył się szkolny „Pokaz talentów”. 20  marca uczniowie mieli okazję do pochwalenia się swoimi talentami i uzdolnieniami na forum szkoły.

W pokazie wystąpiło 26 uczniów. Każdy z uczestników prezentował to, co potrafi najlepiej. Był śpiew, taniec, muzyka, gimnastyka akrobatyczna, a nawet magia. Jury w składzie:  dyrektor Krzysztof Sasko, wicedyrektor Marek WojtowiczLiliana Sabat oraz wiceprzewodnicząca szkoły Natalia Lubińska, miało twardy orzech do zgryzienia.

Ostatecznie zwycięstwo wyśpiewała sobie Katarzyna Jezior, wykonując utwór pt.: „Titanium”. Na drugim miejscu uplasowała się Julia Słowik z piosenką pt.: „Mine”. Trzecie zaś miejsce przypadło Aleksandrze Mazgaj za wykonanie utworu pt.: „Masterpiece”

Nie zabrakło również wyróżnień. Jedno z nich otrzymał Mateusz Burczyk, który zaśpiewał piosenkę w języku rosyjskim  pt.: „Wszystko mogą królowie”. Wyróżnione zostały również szkolne gimnastyczki: Magdalena Glazer, Ewelina Dżoń, Kinga Tchórz, Martyna Kopiec i Julia Wójciak.

Poziom występów przerósł wszelkie oczekiwania, co świadczy o tym, że mamy bardzo uzdolnioną młodzież. Pokaz już na stałe wpisał się w kalendarz imprez szkolnych. Jest świetnym pomysłem na miłe i twórcze spędzenie pierwszego dnia wiosny w szkole.

Program przygotowały panie Marzena Radwańska i Joanna Ziarko.

materiał nadesłany

27-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)