REKLAMA
REKLAMA

Taniec, śpiew, akrobacje i magia… „G3ma talent” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pod  takim tytułem w Gimnazjum nr 3 w Sanoku odbył się szkolny „Pokaz talentów”. 20  marca uczniowie mieli okazję do pochwalenia się swoimi talentami i uzdolnieniami na forum szkoły.

W pokazie wystąpiło 26 uczniów. Każdy z uczestników prezentował to, co potrafi najlepiej. Był śpiew, taniec, muzyka, gimnastyka akrobatyczna, a nawet magia. Jury w składzie:  dyrektor Krzysztof Sasko, wicedyrektor Marek WojtowiczLiliana Sabat oraz wiceprzewodnicząca szkoły Natalia Lubińska, miało twardy orzech do zgryzienia.

Ostatecznie zwycięstwo wyśpiewała sobie Katarzyna Jezior, wykonując utwór pt.: „Titanium”. Na drugim miejscu uplasowała się Julia Słowik z piosenką pt.: „Mine”. Trzecie zaś miejsce przypadło Aleksandrze Mazgaj za wykonanie utworu pt.: „Masterpiece”

Nie zabrakło również wyróżnień. Jedno z nich otrzymał Mateusz Burczyk, który zaśpiewał piosenkę w języku rosyjskim  pt.: „Wszystko mogą królowie”. Wyróżnione zostały również szkolne gimnastyczki: Magdalena Glazer, Ewelina Dżoń, Kinga Tchórz, Martyna Kopiec i Julia Wójciak.

Poziom występów przerósł wszelkie oczekiwania, co świadczy o tym, że mamy bardzo uzdolnioną młodzież. Pokaz już na stałe wpisał się w kalendarz imprez szkolnych. Jest świetnym pomysłem na miłe i twórcze spędzenie pierwszego dnia wiosny w szkole.

Program przygotowały panie Marzena Radwańska i Joanna Ziarko.

materiał nadesłany

27-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)