REKLAMA
REKLAMA

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank STS Sanok – GKS Tychy

SANOK / PODKARPACIE. W ramach 32. kolejki Polskiej Hokej Ligi hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok podejmą GKS Tychy. Mecz będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji internetowej. Zapraszamy od 17:55.

Mecz Ciarko PBS Bank STS Sanok – GKS Tychy rozpocznie się we wtorek 22 grudnia o godzinie 18:00. Na transmisję na żywo zapraszamy od godziny 17:55.

 DOŁĄCZ DO TRANSMISJI NA ŻYWO

Polska Hokej Liga

32. kolejka
Ciarko PBS Bank STS Sanok – GKS Tychy
Wtorek, 22 grudnia, godzina 18:00

Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 17:55

 DOŁĄCZ DO TRANSMISJI NA ŻYWO

hokej

 DOŁĄCZ DO TRANSMISJI NA ŻYWO

Decyzją zarządu klubu Ciarko PBS Bank STS Sanok transmisje na żywo ze spotkań sanockiej drużyny w sezonie 2015/2016 będą przeprowadzane w systemie PPV (pay-per-view). Koszt jednorazowego dostępu do bezpośredniej relacji to 15 zł.

Aby obejrzeć mecz Sanok – Tychy oraz kolejne spotkania rozgrywane przez STS w Arenie należy wejść na stronę www.esanok.pl/ppv. Po zarejestrowaniu się, użytkownik otrzymuje dostęp do okienka z transmisją. Tam możliwe będzie dokonanie płatności w systemie PayPal (konieczne założenie konta: www.paypal.pl). Po prawidłowym wykonaniu wpłaty, relacja zostanie odblokowana. Jeśli transmisja nie zostanie automatycznie uruchomiona, na poczcie e-mail dostępne będą wszystkie dane potrzebne do odblokowania VIDEO. Prześlemy „Hasło/kod biletu”, który należy wpisać w oknie odtwarzacza.

Czas potrzebny na wykupienie dostępu do transmisji dla osoby posiadającej aktywne konto w PayPal nie powinien przekroczyć 30 sekund.

 DOŁĄCZ DO TRANSMISJI NA ŻYWO

22-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)